Ciało i duch to dwa elementy, które tworzą całość. W zmęczonym ciele dusza nie może rozwinąć skrzydeł i analogicznie, gdy dusza cierpi to ciało choruje. W Studium Psychologii Psychotronicznej zapoznasz się z holistycznym programem uzdrawiania, dzięki któremu odzyskasz zdrowie i w pełni będziesz mógł się cieszyć życiem.

Podstawy samouzdrawiania
czyli jak poznać siebie

Aby rozpocząć proces uzdrawiania dobrze jest poznać siebie i ludzi, którzy cię otaczają. Pomoże ci w tym psychologia społeczna i osobowości. Dzięki treningowi interpersonalnemu zrozumiesz swoje zachowania w konkretnych sytuacjach. Stworzy to możliwość zdobycia umiejętności komunikowania się, poprawisz swoje relacje z bliskimi i współpracownikami. Odkryjesz co tak naprawdę mówi ciało. Każdy gest, ruchy rąk, spojrzenie mają ogromne znaczenie w komunikacji niewerbalnej. Będziesz miał okazję przekonać się, jakie tak naprawdę informacje przekazujesz swoim ciałem, choć wypowiadasz słowa, które zdają się mieć inne znaczenie. Odczytasz również informacje przekazywane przez innych. Pogłębisz również swoje umiejętności komunikacyjne praktykując neurolingwistyczne programowanie (NLP). Ta technika pozwoli ci z łatwością osiągać cele i uniknąć konfliktów. Kontakty osobiste i biznesowe będą przyjemniejsze, mniej stresujące, bardziej satysfakcjonujące.

Terapie naturalne
czyli jak pobudzić procesy samouzdrawiania bez ingerencji lekarza

Pewnie nie raz słyszałeś, że aby być zdrowym trzeba zdrowo się odżywiać, uprawiać sport, wysypiać się i nie stresować. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Wszelkie problemy związane ze zdrowiem ciała lub duszy możesz pokonać! Rozpocznij proces uzdrawiania, i to na wiele różnych sposobów.

Na początku zrelaksuj się i pozbądź się bólu stosując masaż klasyczny lub shiatsu. Masaż poprawia krążenie oraz działanie systemu immunologicznego, jak również pomaga w stanach depresji i niepokoju. Masaż leczy i ciało i ducha. Inne techniki wywodzące się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej polegające na pracy z ciałem to akupunktura i akupresura. Polegają one na pobudzaniu zakończeń nerwowych. Wystarczy, że poznasz odpowiednie punkty i umiejętnie je rozmasujesz, a znacznie poprawisz swój komfort życia.

Techniki samouzdrawiania energetycznego
czyli jak wykorzystać różnego rodzaju energię aby być zdrowym i bogatym

Każdy żywy organizm dysponuje określoną ilością energii. Bez energii nie byłoby życia. Blokady w przepływie energii powodują zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu, a co za tym idzie są przyczyną powstawania chorób. Podwyższ swoje wibracje, uzdrowisz się i zaczniesz cieszyć się nowym poziomem energii życiowej stosując techniki bioterapii (bioenergoterapii). Gdy już uzyskasz odpowiedni poziom energii możesz ją chronić stosując techniki prosperowania energetycznego.

Czy wiesz, że kolory też mogą uzdrawiać i wpływać na twoje samopoczucie? Terapia kolorami to chromoterapia. Dzięki poznaniu znaczenia kolorów będziesz mógł uspokoić się, uzdrowić, zwiększyć kreatywność, a nawet podnieść libido.
Teoria i praktyka radiestezji oraz Feng shui pomogą uregulować przepływ energii w twoim otoczeniu. Odpowiednie ustawienie mebli, wahadełko i różdżka sprawią, że będziesz zdrowy, bogaty, a twój życie zawodowe i rodzinne zacznie spokojnie płynąć i przynosić owoce w postaci spełnienia.

Skuteczną metodą uzdrawiania zaliczaną do medycyny niekonwencjonalnej jest homeopatia, ciesząca się popularnością w wielu krajach. Podstawę leczenia stanowi odbudowa energii życiowej poprzez preparaty najczęściej pochodzenia roślinnego. Znajomość tej dziedziny może ci pomóc w wielu sytuacjach życiowych czy dolegliwościach i chorobach.

Wyluzuj i pojednaj się ze sobą i życiem
czyli jak złapać oddech w codziennej gonitwie

Żeby wyluzować, odstresować się i cieszyć się spokojem powinieneś wybaczyć, osobom które cię skrzywdziły, a przede wszystkim sobie. Pomoże ci w tym kurs radykalnego wybaczania. Zastosuj techniki oddechowe, techniki medytacyjne i relaksacyjne, abyś nawet w sytuacji stresowej mógł szybko pozbyć się złych emocji i cieszyć się spokojem.

Wspaniałym narzędziem, który ułatwia dotarcie do naszej podświadomości są sny. Ich symbolika służy do odkrywania prawdziwych emocji, lęków i kreowania swojej przyszłości. Gdy poznasz techniki pracy ze snem posiądziesz umiejętności kreowania marzeń sennych, aby udoskonalić rozwój osobisty, poznać siebie i dokonać zmian, które ułatwią osiągnięcie sukcesu na wielu płaszczyznach.

Rozwijanie umiejętności
czyli jak w prosty sposób nauczyć się samouzdrawiania i uzdrawiania innych

W Studium Psychologii Psychotronicznej spotkasz ludzi, dla których rozwój osobisty stanowi kluczowe wyzwanie. Wspólna nauka pod okiem doświadczonych pedagogów i specjalistów w swoich dziedzinach umożliwi ci przyswojenie technik uzdrawiania. Jeśli pragniesz poszerzyć swoją wiedzę o astrologię, numerologię, chirologię, poznać symbolikę Tarota i układy runiczne, sprawdź kierunek Psychologii Psychotronicznej. Dzięki temu rozwiniesz swoją intuicję, śmiało spojrzysz w przyszłość. Pomożesz też innym w podejmowaniu kluczowych decyzji.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.