Kierunek: Mistrzowska Sztuka Wróżenia

Żyjemy w świecie symboli a symbole żyją w nas. - Jean Chavelier

Lubisz tradycyjną  szkołę, naukę w bezpośrednim kontakcie ze studentami i nauczycielem - zapraszamy do Grupy z zajęciami w trybie mieszanym: stacjonarnie i online interaktywnie.

Mieszkasz daleko, Twój Dom daje Ci komfort i najlepszą atmosferę nauki - zapraszamy do Grupy z zajęciami w trybie online interaktywnie. Nie musisz ruszać w podróż - zasiądź w swoim ulubionym fotelu i otwórz się na Nowe. Doskonałym dopełnieniem są warsztaty wyjazdowe (raz w semestrze), kiedy wszyscy spotykamy "na żywo".

Zapraszamy Cię na jedyny w swoim rodzaju kierunek MISTRZOWSKA SZTUKA WRÓŻENIA.

W każdym z nas mieszka magiczny człowiek, który zawsze pragnął zajrzeć w tajemnicę swojego przeznaczenia, za kurtynę przyszłości i nieświadomości. Przepowiadał sobie przyszłość z gwiazd, pór roku, symboli snów, liczb, synchroniczności i nadawał im znaczenie. Tak jak kiedyś tak i dziś każdy szuka drogi na poprawę zdrowia w kartach, wizjach jasnowidzów, w znakach. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka, który pragnie mieć dostęp do nieznanego  stworzyliśmy nowy, mistrzowski kierunek nauki.

Jeśli interesuje Cię:
- czym jest profesjonalne wróżenie czyli sztuka dywinacji?
- wiedza dotycząca różnych technik wróżenia z kart cygańskich, Tarota czy Run…
- zdobycie doświadczenia i przygotowania do pracy z klientem

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności:
- w technikach wróżebnych i medytacyjnych,
- w korzystaniu z intuicji,
- w stawaniu się uważnym na otaczające Cię symbole

TO KIERUNEK TEN JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Możesz już od października rozpocząć z nami drogę w archetypy świata symboli kart, snów, run, liczb, które mówią cały czas do nas, tylko nie wszyscy umieją je zauważyć, nazwać i zinterpretować. Z nami nauczysz się patrzeć, by je widzieć. Nauczysz zaglądać pod powierzchnię świata widzialnego i widzieć to czego inni nie widzą. Program rozszerzony jest o przedmioty wykraczające poza pracę z kartami, których celem jest rozwój intuicji i umiejętności kojarzenia symboli, łączenia ich w trafne analizy oraz interpretacje, np. praca ze snem, widzenie aury.

Zdobędziesz wiedzę i umiejętność:

- wróżenia z kart Tarota, cygańskich czy Anielskich;
- dobierania właściwych talii do określonych problemów życiowych;
- stosowania najskuteczniejszych rozkładów kart w określonych problemach;
- bezpiecznej pracy z klientem chroniącej Twoją przestrzeń;
- bezpiecznego dla klienta odkrywania prawdy czytanej z kart – zgodnie z podstawami klasycznej wiedzy psychologicznej;
- praktycznego wykorzystania numerologii, Mandali, znaków Runicznych;
- rozbudzenia intuicji i jasnowidzenia

Trafność analizy przeszłych i przyszłych zdarzeń
Podczas nauki zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu technik dywinacyjnych, medytacji, uważności. Pierwszą osobą, której drogę życiową będziesz poznawał jesteś Ty sam. Będziesz więc znawcą trafności analizy swojego życia w przeszłości i teraźniejszości. Dzięki tym doświadczeniom będziesz się uczył i sprawdzał na swoim życiu trafność swoich wróżb na przyszłość a dzięki tym doświadczeniom będziesz uczył się zaufania do swoich odczuć i intuicji. Rozszerzysz spektrum odbierania swoimi kanałami wzroku, słuchu i ciała świata widzialnego i niewidzialnego. Odbieranie bodźców niewidzialnych dla innych daje każdemu uczącemu się mnóstwo satysfakcji z pracy włożonej w rozwój.

Myślenie symbolami
Nauczysz się myśleć symbolami i zaczniesz zauważać te symbole w codziennym życiu, w ludziach, sytuacjach. Na początku nauki będziesz odbierał je jako statyczne statyczne. Będziesz patrzył na nie zgodnie ze wskazówkami nauczyciela do czasu, aż zaczną żyć, rozmawiać z tobą i opowiadać o życiu osoby, której stawiasz karty. Poza symbolami kart poznasz symbole marzeń sennych, mandali, run. Swoją pracę jako profesjonalisty pogłębisz na warsztacie coachingu w pracy z klientem. Poznasz zasady pracy z klientami, komunikację w procesie wspierania ludzi poszukujących pomocy i wsparcia.

Wszechstronny rozwój
Na warsztatach będziesz sprawdzał swoją wiedzę i umiejętności w praktyce. Radykalne wybaczanie poprowadzi Cię w obszary psychiki dawno nie odwiedzane, w których zablokowana jest ogromna energia, którą zaczniesz wykorzystywać do kształtowania swojego Tu i Teraz, radości, spełnienia w życiu, bez względu na to, jaką przeszłość masz za sobą. Wiedza o technikach ochronnych i oczyszczaniu organizmu jest niezbędna w pracy jako wróżka lub wróżbita. Widzenie aury otworzy Cię na widzenie subtelnych wibracji ośrodków energetycznych, ich blokad i zakłóceń.

Nauka w grupie
Nauka w grupie jest ogromną korzyścią - wartością dodaną, bo będziesz słyszał, jak te same obrazy odbierane są przez innych a dzięki temu nauczysz się patrzeć na symbole z różnych punktów widzenia. Dlatego też uczenie się samemu z książek nie daje tej jakości, jak uczenie się w grupie. Uczysz się więcej  w grupie w strukturze świadomej i nieświadomej. Grupa otwiera Cię poza twój świat wiedzy, doświadczeń, skojarzeń. Zaczniesz widzieć, słyszeć, odczuwać więcej.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat odbytego szkolenia.

Wychodząc naprzeciw naszym słuchaczom oferujemy kształcenie w kilku miastach w Polce oraz online (bez względu na to gdzie mieszkasz). Maksymalne zaangażowanie wykładowców oraz serce wkładane w wykonywaną pracę pozwoliło wykształcić wielu zadowolonych absolwentów. Dla zapewnienia przyjaznej i bezpiecznej atmosfery, kształcimy w kameralnych grupach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisz się do szkoły i złóż ankietę.

Wraz z początkiem nauki, każdy student otrzymuje bezpłatny pakiet podręczników:

Czas trwania:
Zajęcia realizowane są przez 9 miesięcy w trybie sobotnio-niedzielnym od października do czerwca oraz podczas dwóch sześciodniowych warsztatów (wyjazdowych).

Tryb prowadzonych zajęć:
W roku szkolnym 2022/23 program tego kierunku  realizujemy w 2 grupach, na dwa sposoby:

Grupa 1: Zajęcia prowadzimy w trybie zaocznym - mieszanym. Część zajęć odbywa się w sali lekcyjnej (w zależności od warunków epidemiologicznych), a część prowadzona jest zdalnie online przy interaktywnym udziale uczestników szkolenia.

Grupa 2: Zajęcia realizujemy w całości w trybie online interaktywnie. Daje to możliwość uczestniczenia w zajęciach Polakom mieszkającym za granicą.
Zebraliśmy doświadczenie z 4 lat prowadzenia szkoleń online.

Wykorzystujemy pokazy i prezentacje.
Prowadzimy dyskusje i medytacje.
Robimy ćwiczenia w parach, trójkach i większych grupach. Dzielimy się doznaniami i uważnością.

Wielu naszych słuchaczy była zaskoczona efektywnością zajęć online.

Dyplom:
Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem: wróżbita

Opłaty:
- wpisowe 380 zł
- czesne miesięczne 440 zł

26
Lat doświadczenia
1262
Absolwentów

Tryb:  zaocznie i online na żywo
Czas trwania: 1 rok

Główne bloki programowe:

  1. Sztuki wróżebne i prognostyczne:
  2. Techniki terapeutyczne:

Zadzwoń!

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.