Kierunek: Psychologia Psychotroniczna

Gwiazdy rządzą ludźmi, a mędrcy rządzą gwiazdami. – Tomasz z Akwinu

Kierunek Psychologia Psychotroniczna ma na celu wykształcenie profesjonalnych doradców, potrafiących odnaleźć i określić nie tylko swój życiowy cel lecz także świadczyć pomoc psychologiczną innym. Podstawę programu na tym kierunku stanowi psychologia, między innymi trening interpersonalny, który pozwala poznać siebie oraz psychologia osobowości i psychologia społeczna. Ułatwiają one zrozumienie drugiego człowieka jako indywidualnej jednostki oraz jako części społeczeństwa. Kurs pracy ze snem jako jedna z metod psychologii psychodynamicznej pomoże poznać potrzeby i pragnienia oraz czerpać wiedzę zawartą w podświadomości.

Doskonałym uzupełnieniem psychologii jest psychologia nieakademicka, którą reprezentuje astrologia urodzeniowa, porównawcza oraz prognostyczna, nauka symboli Tarota, chirologia czy rozkłady runiczne oraz numerologia. Dziedziny te pomogą w bogatszym poznaniu siebie i odkryciu swojego potencjału, talentów oraz wpłyną na ogólny rozwój. Oprócz części teoretycznej program nauczania obejmuje również praktyczną część prosperowania energetycznego, wzmacniania swojej energii, pracy z energią na przykład pozbywanie się złej energii, podstawy pracy terapeutycznej z wahadełkiem. Dodatkowo udostępniamy kurs Feng shui na którym można zdobyć umiejętność rozprowadzania energii w swojej przestrzeni oraz dodatkowo oferujemy praktyczne techniki ochrony psychoenergetycznej. Doświadczenie zdobyte na zajęciach rozwijających intuicję czy techniki hipnozy pozwolą odpowiedzialnie i rzetelnie z niej korzystać.

Kierunek Psychologia Psychotroniczna adresowany jest szczególnie do osób, które odczuwają potrzebę rozwoju osobistego poprzez głębsze poznanie siebie, odkrywanie swojego potencjału, pozbywanie się ograniczeń i osiąganie życiowych celów. Ten kierunek sprzyja rozwojowi zdolności jasnowidzenia i umiejętności nawiązywania kontaktów z duchowymi przewodnikami. Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o kursach, szkoleniach i warsztatach, które prowadzą eksperci poszczególnych dziedzin. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat odbytego szkolenia.

Absolwenci tego kierunku uzyskają podstawy wiedzy psychologicznej, zdobędą umiejętność wykorzystywania niekonwencjonalnych metod, które obecnie cieszą się ogromną popularnością. Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń do nas, a odpowiemy na Twoje pytania. Otrzymane kwalifikacje i dyplom ukończenia Studium Psychologii Psychotronicznej umożliwiają wykonywanie zawodu psychotronik doradca klienta.

Wychodząc naprzeciw naszym słuchaczom oferujemy kształcenie w kilku miastach w Polce: w Białymstoku, Warszawie i Katowicach. Maksymalne zaangażowanie wykładowców oraz serce wkładane w wykonywaną pracę pozwoliło wykształcić wielu zadowolonych absolwentów. Dla zapewnienia przyjaznej i bezpiecznej atmosfery, kształcimy w kameralnych grupach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisz się do szkoły i złóż ankietę.

Wraz z początkiem nauki, każdy student otrzymuje bezpłatny pakiet podręczników:

Czas trwania:
Zajęcia realizowane są  w trybie sobotnio-niedzielnym od października do czerwca oraz podczas  warsztatów wyjazdowych (1 w semestrze).
Część zajęć (w zależności od warunków) prowadzona jest zdalnie online przy interaktywnym udziale uczestników szkolenia.

Opłaty:
- wpisowe 380 zł
- czesne miesięczne 440zł

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.