Trening interpersonalny

trening interpersonalnyGłówną przyczyną konfliktów międzyludzkich jest zaburzona komunikacja. Podstawowym celem treningu interpersonalnego jest uczenie się i rozwijanie umiejętności spostrzegania i rozumienia innych ludzi i samego siebie. Umiejętność wyrażania myśli i uczuć, uważnego słuchania ze zrozumieniem, wrażliwości na sygnały niewerbalne. Również istotnym elementem jest rozwiązywanie problemów i konfliktów międzyludzkich.

W Studium Psychologii Psychotronicznej trening interpersonalny jest realizowany na warsztacie wyjazdowym w ośrodku szkoleniowym, dającym możliwość dobrego kontaktu z przyrodą i z samym sobą. Kluczowym celem treningu jest zwiększanie samoświadomości w obszarze identyfikowania i nazywania emocji i uczuć – tak własnych jak i innych.

Jest to trening komunikacji interpersonalnej z naciskiem na:

  • spontaniczność i stan „tu i teraz”,
  • naukę odróżniania „myślę od czuję”,
  • odkrywanie głównych przyczyn występowania lęku oraz charakterystycznych postaci i objawów,
  • poznanie praktycznej drogi przezwyciężania swojego lęku.

To również trening wyobraźni mentalnej i w działaniu, odblokowanie potencjału „wewnętrznego dziecka”. Pozwala zobaczyć własne problemy w kontekście przeżyć i doświadczeń innych, co sprzyja właściwej ocenie skali tych problemów. Dużym atutem warsztatu jest włączenie elementów arteterapii i treningu kreatywności.

W studium poszerzysz swoją wiedzę z dziedziny psychologii społecznej i osobowości oraz pracy z klientem. Istotnym elementem w programie nauczania jest rozwój osobisty. Kompleksowo zgłębisz techniki oddechowe, medytacyjne i relaksacyjne. Poznasz zasady hipnozy i radykalnego wybaczania.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o radiestezji lub z innych dziedzin zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o uzupełniających kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą eksperci poszczególnych dziedzin. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat zdobytych umiejętności.

 

Zapisz się na newsletter!

W pierwszym newsletterze otrzymasz "Opowieści Buddyjskie”. Być może właśnie teraz potrzebujesz ich przesłania?
Zapisuję się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Studium Psychologii Psychotronicznej z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych,