Witaj!

Jeżeli szukasz miejsca, w którym rozpoczniesz pracę nad sobą
- stwarzamy ku temu najlepsze warunki.
Jeżeli szukasz ludzi, którzy rozświetlą Twoją drogę
- tu znajdziesz uwagę mistrzów i przyjaciół.
Jeśli już wiesz, jak ważne jest zdrowie
- tu poznasz jak dbać o piękno duszy i ciała.
Jeżeli szukasz odpowiedzi na ważne pytania o życiu
- tu znajdziesz inspiracje do poszukiwań.
Jeżeli poszukujesz rzetelnej wiedzy parapsychologicznej
- gwarantuję Ci jej zdobycie.

Wybór placówki, w której zamierzasz podjąć naukę w dużym stopniu zadecyduje o Twoich dalszych losach. Nasza szkoła jest dla tych, którzy chcą wziąć życie we własne ręce.

Rozwój Twojej samoświadomości umożliwi Ci kreowanie szczęśliwego życia. Jeszcze chętniej otworzysz się na świat, a w ludziach dostrzeżesz to, co odkryłeś w sobie: miłość, piękno, szlachetność...

W Studium otrzymasz kompendium usystematyzowanej wiedzy psychologicznej przekazanej w profesjonalny sposób. Uzyskasz umiejętność integracji psychologii z wiedzą o człowieku gromadzoną od wieków, co w rezultacie da Ci najpełniejszy obraz porządku życia.

Dzięki Twojej aktywnej postawie nauczysz się osiągać sukcesy zgodnie z Twoimi niepowtarzalnymi predyspozycjami i talentami. Poprzez synchronizację wszystkich funkcji Twojego ciała i duszy zaczniesz rozumieć, czuć, słyszeć więcej i głębiej. Żyjąc w zgodzie ze swą naturą, rozumiejąc swoje miejsce w tym skomplikowanym świecie możesz pójść jeszcze dalej - zacząć pomagać innym. Twoja praca przyniesie Ci satysfakcję na planie duchowym i materialnym.

Znajdując światło w sobie rozjaśnisz drogę innym.

mgr Irena Nawrocka
Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej

Zobacz również:

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.