Kierunki

Odnowa Psychobiologiczna

Jak żyć zdrowo? Jakie są czynniki warunkujące zdrowie? Co należy zrobić, aby żyć w pełni zdrowy i naturalny sposób? Należy wprowadzić do swojego życia nowe holistyczne spojrzenie, polegające na całościowym widzeniu człowieka zarówno ciała jak i umysłu.

Wychodząc naprzeciw rosnącej świadomości ludzi dotyczącej zdrowego życia, którego nie da się kupić, wynająć, pożyczyć lub dostać w prezencie otwieramy nowy kierunek w naszym Studium, który trwa jeden rok szkolny.

Kwalifikacje do wykonywania zawodu: Trener zdrowego stylu życia

Zobacz więcej »

 

Mistrzowska Sztuka Wróżenia

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka, który pragnie mieć dostęp do nieznanego stworzyliśmy nowy, mistrzowski kierunek nauki.

Podstawę programu stanowi:
- wróżenie z kart Tarota, kart klasycznych czy Anielskich;
- dobieranie właściwych talii do określonych problemów życiowych;
- praktyczne wykorzystanie numerologii, Mandali, znaków Runicznych;
- rozbudzenie intuicji i jasnowidzenia.

Możesz już od października rozpocząć z nami drogę w archetypy świata symboli kart, snów, run, liczb, które mówią cały czas do nas, tylko nie wszyscy umieją je zauważyć, nazwać i zinterpretować. Z nami nauczysz się patrzeć, by je widzieć. Nauczysz zaglądać pod powierzchnię świata widzialnego i widzieć to czego inni nie widzą. Program rozszerzony jest o przedmioty wykraczające poza pracę z kartami, których celem jest rozwój intuicji i umiejętności kojarzenia symboli, łączenia ich w trafne analizy oraz interpretacje np. praca ze snem, widzenie aury.

Zobacz więcej »

 Psychologia Psychotroniczna

Podstawę programu na kierunku Psychologii Psychotronicznej stanowi psychologia akademicka, między innymi trening interpersonalny, który pozwala poznać siebie oraz psychologia osobowości i psychologia społeczna. Ułatwiają one zrozumienie drugiego człowieka jako indywidualnej jednostki oraz jako części społeczeństwa. Ponadto nauka języka ciała pomoże odczytać przekaz drugiej osoby, odkryć to, co zostało głęboko ukryte lub właściwie zinterpretować treść przekazu. Kurs pracy ze snem jako jedna z metod psychologii psychodynamicznej pomoże poznać potrzeby i pragnienia oraz czerpać wiedzę zawartą w podświadomości.

Kwalifikacje do wykonywania zawodu: Doradca życiowy

Zobacz więcej »

 

Terapie Naturalne

Podstawę programu na kierunku Terapie Naturalne stanowią techniki uzdrawiania, psychologia humanistyczna i transpersonalna. Szczególną uwagę poświęcamy elementom medycyny niekonwencjonalnej, ukierunkowanej na profilaktykę, prawidłowe odżywianie i zachowanie zdrowia. Program nauczania opiera się na poznaniu i zrozumieniu prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka jako całości, holistycznego podejścia do człowieka. Poszerza wiedzę z dziedziny bioenergoterapii (bioterapii), wykonywania różnego rodzaju masaży (klasyczny, shiatsu) oraz techniki medycyny wschodniej (tradycyjnej medycyny chińskiej w tym akupresura).

Kwalifikacje do wykonywania zawodu: Naturoterapeuta

Zobacz więcej »

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.