Kierunki

Odnowa Psychobiologiczna

Jak żyć zdrowo? Jakie są czynniki warunkujące zdrowie? Co należy zrobić, aby żyć w pełni zdrowy i naturalny sposób? Należy wprowadzić do swojego życia nowe holistyczne spojrzenie, polegające na całościowym widzeniu człowieka zarówno ciała jak i umysłu.

Wychodząc naprzeciw rosnącej świadomości ludzi dotyczącej zdrowego życia, którego nie da się kupić, wynająć, pożyczyć lub dostać w prezencie otwieramy nowy kierunek w naszym Studium, który trwa jeden rok szkolny.

Kwalifikacje do wykonywania zawodu: Trener zdrowego stylu życia

Zobacz więcej »

 

 Psychologia Psychotroniczna

Podstawę programu na kierunku Psychologii Psychotronicznej stanowi psychologia akademicka, między innymi trening interpersonalny, który pozwala poznać siebie oraz psychologia osobowości i psychologia społeczna. Ułatwiają one zrozumienie drugiego człowieka jako indywidualnej jednostki oraz jako części społeczeństwa. Ponadto nauka języka ciała pomoże odczytać przekaz drugiej osoby, odkryć to, co zostało głęboko ukryte lub właściwie zinterpretować treść przekazu. Kurs pracy ze snem jako jedna z metod psychologii psychodynamicznej pomoże poznać potrzeby i pragnienia oraz czerpać wiedzę zawartą w podświadomości.

Kwalifikacje do wykonywania zawodu: Doradca życiowy

Zobacz więcej »

 

Terapie Naturalne

Podstawę programu na kierunku Terapie Naturalne stanowią techniki uzdrawiania, psychologia humanistyczna i transpersonalna. Szczególną uwagę poświęcamy elementom medycyny niekonwencjonalnej, ukierunkowanej na profilaktykę, prawidłowe odżywianie i zachowanie zdrowia. Program nauczania opiera się na poznaniu i zrozumieniu prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka jako całości, holistycznego podejścia do człowieka. Poszerza wiedzę z dziedziny bioenergoterapii (bioterapii), wykonywania różnego rodzaju masaży (klasyczny, shiatsu) oraz techniki medycyny wschodniej (tradycyjnej medycyny chińskiej w tym akupresura).

Kwalifikacje do wykonywania zawodu: Naturoterapeuta

Zobacz więcej »

Zapisz się na newsletter!

W pierwszym newsletterze otrzymasz "Opowieści Buddyjskie”. Być może właśnie teraz potrzebujesz ich przesłania?
Zapisuję się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Studium Psychologii Psychotronicznej z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych,