Kierunek — Terapie Naturalne

Człowiek jest istotą, w której Duch i Ciało zlewają się w jedną całość. – Kan Funajama

Studium Psychologii Psychotronicznej to idealne miejsce dla osób, które chcą zdobyć nie tylko wiedzę merytoryczną, ale również praktyczne umiejętności z zakresu terapii naturalnych. 26 lat nieprzerwanej tradycji nauczania, wykwalifikowana kadra oraz szeroki zakres tematyczny gwarantują zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie.

Podstawę programu na kierunku Terapie Naturalne stanowią techniki uzdrawiania w powiązaniu z psychologią. Szczególną uwagę poświęcamy elementom medycyny niekonwencjonalnej, ukierunkowanej na profilaktykę, prawidłowe odżywianie i zachowanie zdrowia. Program nauczania opiera się na poznaniu i zrozumieniu prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka jako całości, holistycznego podejścia do człowieka. Poszerza wiedzę z dziedziny bioenergoterapii (bioczakroterapii), wykonywania różnego rodzaju masaży  oraz techniki medycyny wschodniej (tradycyjnej medycyny chińskiej w tym akupresura, refleksologia).

Studium Psychologii Psychotronicznej to swoista szkoła życia (Studium Życia), która pozwoli Ci poznać tajniki uzdrawiania takie jak , Totalna Biologia, techniki oddechowe, hipnoza. Umożliwi samoleczenie oraz ułatwi niesienie pomocy bliskim i wielu potrzebującym. Dodatkowym elementem programu nauczania jest zapoznanie się z podstawami psychologii akademickiej jak psychologia społeczna i psychologia osobowości oraz neurolingwistyczne programowanie (NLP) i trening interpersonalny, które są nieodłącznym elementem rozwoju osobistego. Teoria i praktyka pracy z wahadłem oraz Feng shui pomogą uregulować przepływ energii w naszym otoczeniu tak, aby podnieść wibracje w całej przestrzeni życiowej, powiększyć nasz dobrobyt w każdym aspekcie życia. Stosowanie wiedzy zawartej na kierunku Terapie Naturalne wpływa na podniesienie poziomu energetycznego organizmu, pobudzenie procesów samouzdrawiania oraz podniesienie skuteczności działań we wszystkich obszarach życia oraz samorozwoju człowieka.

Zajęcia prowadzone są w formie wykładów i ćwiczeń. Oprócz podstawowego programu nauczania, placówka szkoleniowa organizuje zjazdy warsztatowe, które dają możliwość nabycia praktycznych umiejętności i doświadczenia realnych procesów terapeutycznych pod opieką i przewodnictwem doświadczonych praktyków i autorytetów z poszczególnych specjalności. Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą mistrzowie-praktycy. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat zdobytych umiejętności.

Kierunek ten adresowany jest szczególnie do osób, które chcą praktykować terapie naturalne takie jak Totalna Biologia, refleksologia, akupresura, bioenergoterapia, hipnoza, tradycyjna medycyna chińska w aspekcie tworzenia zdrowego środowiska człowieka. Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń do nas, a odpowiemy na Twoje pytania.
Wychodząc naprzeciw naszym słuchaczom oferujemy kształcenie w kilku miejscach w Polce. Maksymalne zaangażowanie wykładowców oraz serce wkładane w wykonywaną pracę pozwoliło wykształcić wielu zadowolonych absolwentów. Dla zapewnienia przyjaznej i bezpiecznej atmosfery, kształcimy w kameralnych grupach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisz się do szkoły i złóż ankietę.

Wraz z początkiem nauki, każdy student otrzymuje komplet podręczników:

Dyplom uprawnia do wykonywania zawodu naturopaty.

Czas trwania:
Zajęcia realizowane są  w trybie sobotnio-niedzielnym od października do czerwca oraz podczas  warsztatów wyjazdowych (1 w semestrze).
Część zajęć prowadzona jest w trybie stacjonarnym a część zdalnie online przy interaktywnym udziale uczestników szkolenia.

Opłaty:
wpisowe 380 zł
czesne miesięczne 440 zł

 

26
Lat doświadczenia
1218
Absolwentów

Zadzwoń!

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.