Ziołowe terapie

"Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób" - Hipokrates

Korzystne działanie ziół znane jest Nam od dawna. Posiadają one wiele cudownych właściwości, są łatwo dostępne, tanie a co najważniejsze bardzo skuteczne. W przeciwieństwie do leków w bezpieczny i naturalny sposób przywracają równowagę całego organizmu.

Zioła wpływają dobroczynnie na organizm i nie powodują skutków ubocznych. Leczą one wszystkie miejsca chore nie tylko te, które objawiły swój zły stan bólem lub niesprawnością. Mają właściwości profilaktyczne wzmacniają układ odpornościowy, zwiększają naszą witalność i oczyszczają poszczególne organy. Mogą mieć formę naparów, odwarów, maceratów, nalewek.

Najważniejszą rzeczą jest edukacja w tym kierunku, ponieważ wszystkie terapie ziołowe jakie będziemy stosować muszą być w bezpieczny sposób używane. W naszym Studium uzyskasz tą wiedzę i dzięki niej wykorzystasz zdrowotne działanie ziół w swoim życiu. Sam będziesz potrafił stworzyć dobraną specjalnie dla Ciebie mieszankę ziół przeznaczoną na konkretne dolegliwości. W prosty i rzeczowy sposób nauczysz się przyrządzać w pełni wartościowe nalewki ziołowe wywodzące się z medycyny tybetańskiej.

Podczas zajęć poznasz:

  • działanie i dawkowanie ziół w poszczególnych dolegliwościach
  • zastosowanie ziół w poszczególnych porach roku
  • jak wydobywać moc ziół
  • słynne receptury wybitnych zielarzy ( Cz. Klimuszko, o. Grzegorza Sroki, ojców Bonifratów)
  • zastosowanie ziół jadalnych i kwiatów w kuchni

Odkryj moc jaką kryje w sobie natura i właściwie wykorzystaj potencjał ziół!

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.