Rekrutacja

Już dziś zarezerwuj sobie miejsce w szkole!

Dołącz do grona osób, które są otwarte na nowe możliwości i utorowanie sobie nowej drogi w życiu. Z nami odkryjesz swoje talenty i rozwiniesz zdolności, o których być może nawet siebie nie podejrzewałeś. Tutaj poznasz swoją osobistą drogę do sukcesu. Zarazisz się pozytywną energią, znajdziesz pomysł na siebie i zdołasz pomóc innym. Podpowiemy Ci, co zrobić, by rozwinąć swoją karierę zawodową oraz zdobyć rzetelną wiedzę i zawód.

W roku szkolnym 2018/19 trwa rekrutacja na kierunki terapie naturalne, psychologia psychotroniczna o 2 letnim okresie kształcenia oraz na roczny kierunek - odnowa psychobiologiczna.

Warunki przyjęcia

Trwa rekrutacja na semestr zimowy w roku szkolnym 2018/19.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

 1. Należy złożyć następujące dokumenty:
  • wypełnioną Ankietę osobową oraz warunki przyjęcia:
  • kopię świadectwa ukończenia szkoły średniej lub wyższej (nie wymagamy matury)
  • 3 fotografie
  • kopię dowodu osobistego
  • dowód wpłaty wpisowego odpowiednio 380 zł lub 200zł dokonany przelewem na konto bankowe lub gotówką w sekretariacie (kwota zawiera również opłatę za spotkanie wstępne) nr konta: PKO S.A. 50 1020 5558 1111 1407 3290 0043
  • lub wpłata za pomocą szybkiej płatności PayPal klikając przycisk poniżej 
 2. Powyższe dokumenty można złożyć:
  • osobiście lub listownie na adres:
   Studium Psychologii Psychotronicznej
   15-762 Białystok
   ul. Antoniuk Fabryczny 55/19
  • pocztą elektroniczną na adres: 
 3. Kandydaci zostaną poinformowani o terminie spotkania wstępnego, które odbędzie się w mieście, w którym rozpoczną naukę (przewidywany termin początek października).

Więcej informacji można uzyskać w głównej siedzibie szkoły w Białymstoku (tel. 609 602 624, ) lub na stronie kontaktowej.

Zobacz również

Zapisz się na newsletter!

W pierwszym newsletterze otrzymasz "Opowieści Buddyjskie”. Być może właśnie teraz potrzebujesz ich przesłania?
Zapisuję się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Studium Psychologii Psychotronicznej z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych,