Rekrutacja

Już dziś zarezerwuj sobie miejsce w Studium!

Dołącz do grona osób, które są otwarte na nowe możliwości i utorowanie sobie nowej drogi w życiu. Z nami odkryjesz swoje talenty i rozwiniesz zdolności, o których być może nawet siebie nie podejrzewałeś. Tutaj poznasz swoją osobistą drogę do sukcesu. Zarazisz się pozytywną energią, znajdziesz pomysł na siebie i zdołasz pomóc innym. Podpowiemy Ci, co zrobić, by rozwinąć swoją karierę zawodową oraz zdobyć rzetelną wiedzę i zawód.

W roku szkolnym 2024/25  rekrutacja na kierunki: odnowa psychobiologiczna, mistrzowska sztuka wróżenia, terapie naturalne i psychologia psychotroniczna.

Warunki przyjęcia

1 maja rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2024/25.

O przyjęciu decyduje również kolejność zgłoszeń.


Przyjęcie do Studium w czterech krokach:

Krok 1:

 

  • wypełnij i prześlij Ankietę zgłoszeniową
  • dokonaj wpłaty wpisowego 380 zł na konto bankowe lub gotówką w sekretariacie (kwota zawiera również opłatę za rozmowę wstępną) nr konta: 83 1140 2004 0000 3102 8337 5881 (zwrot wpisowego jest pomniejszony o koszty manipulacyjne - 20%)
Krok 2:

Przygotuj następujące dokumenty:

  • kopię świadectwa ostatnio ukończonej szkoły (nie wymagamy matury)
  • 3 fotografie
Krok 3:

Zgłoś się na rozmowę wstępną z powyższymi dokumentami. O jej terminie poinformujemy Cię telefonicznie i mailowo. Rozmowa odbędzie się w mieście w którym planujesz rozpocząć naukę (przewidywany termin to początek października).

Krok 4:

W październiku rozpocznij naukę w najlepszej Twojej dotychczasowej w szkole.

Jeśli wolisz już teraz wszystko załatwić, dokumenty prześlij pocztą tradycyjną albo dostarcz osobiście na adres:

Studium Psychologii Psychotronicznej
15-762 Białystok ul. Antoniuk Fabryczny 55/19

lub pocztą elektroniczną na adres: 

Jeśli nie wiesz jaki kierunek wybrać lub potrzebujesz więcej informacji możesz je uzyskać w głównej siedzibie w Białymstoku, telefonicznie 609 602 624 lub mailowo () na stronie kontaktowej

Zobacz również

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24. Dane będą przetwarzane w celu dostarczania Tobie naszego newslettera.