Runy

Runy to magiczne, alfabetyczne, proste w swej formie znaki. Powstały w umysłach kapłanów i magów prawdopodobnie przed epoką brązu jako abstrakcyjne, graficzne wyrażenie najgłębszych wartości wynikających z ich nauk religijnych i przyrodniczych. Były wykorzystywane przez plemiona nordyckie i germańskie Europy Północnej w celach świeckich i religijnych. Dawniej wykonywano je na kamieniach lub drewnie, a znaki malowano czerwonym barwnikiem. Wierzono, że mają magiczną moc i właściwości ochronne. Runy to nie tylko alfabet. Samo słowo runa oznacza tajemnicę lub wiedzę magiczną. Alfabet składa się z 24 znaków, a historia powstania run wiąże się z legendą pochodzącą z nordyckiej mitologii.

Wierzono, że wywołanie odpowiedniej Runy umożliwi kontakt z siłą natury, którą określony symbol reprezentuje. Były też tajemnicą, bo rozumienie ich dostępne było tylko dla wtajemniczonych.

W Studium Psychologii Psychotronicznej zaprzyjaźnisz się z Runami podczas warsztatu wyjazdowego. Wtedy, po poznaniu znaczenia poszczególnych znaków, każdy stworzy swój osobisty komplet Run oparty na futharku klasycznym.

Zastosowania run to:

  • pomoc, gdy chcesz zajrzeć za kurtynę czasu,
  • ochrona przed negatywnym oddziaływaniem świata zewnętrznego,
  • poprawa Twojej sytuacji życiowej,
  • działanie dla dobra swojego i innych.

Runy możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Możesz stworzyć własny amulet ochronny, odczytać przyszłość, znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji. Mają również moc uzdrawiania i oczyszczania.

Aby właściwie komunikować się i pomagać innym niezbędny jest trening interpersonalny, neurolingwistyczne programowanie (NLP) oraz praca z klientem. Kompleksowo zgłębisz hipnozę i nauczysz się radykalnego wybaczania. Dowiesz się jak produktywnie wykorzystać czas na odpoczynek i pracować ze snem. Alfabet i układy runiczne poznasz na kierunkach terapie naturalne i psychologia psychotroniczna.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o Runach lub z innych dziedzinach zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o uzupełniających kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą eksperci poszczególnych dziedzin. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat zdobytych umiejętności.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.