Radykalne wybaczanie

Radykalne wybaczanie to metoda terapeutyczna, której autorem jest Colin Tipping. Radykalne Wybaczanie pozwala wyrazić uczucia i emocje, które pojawiły się w wyniku zranienia, jakiego doznaliśmy - takie jak ból, gniew, złość, nienawiść, żal, a następnie dokonać ich transformacji. Metoda ta pozwala powrócić do sytuacji, w których poczuliśmy się skrzywdzeni i zmienić sposób postrzegania, uwolnić się od potrzeby potępiania osób czy sytuacji, które nas zraniły. Dzięki transformacji za pomocą narzędzi Radykalnego Wybaczania uwalniamy energię, którą do tej pory poświęcaliśmy na utrzymywanie gniewu i urazy. Trudne sytuacje nie przytrafiają się nam tylko dla nas i służą naszemu rozwojowi na poziomie duchowym.

Radykalne Wybaczanie zakłada że jesteśmy duchowymi istotami, przeżywającymi ludzki los, a osoby, które wyrządzają nam krzywdę, z duchowego punktu widzenia, są naszymi nauczycielami i bez ich pomocy nie moglibyśmy się rozwijać i wypełnić naszej duchowej misji, z jaką przychodzimy na Ziemię. Z punktu widzenia duchowego, wszystkie zdarzenia i sytuacje w życiu - zarówno te oceniane przez nas jako dobre czy złe, mają jakiś cel i służą rozwojowi naszej duszy.

Dzięki zajęciom Radykalnego Wybaczania w Studium Psychologii Psychotronicznej:

  • zrozumiesz, że trudne sytuacje w naszym życiu są okazjami do tego, abyśmy pokochali siebie, a osoby które nas ranią, są na poziomie duchowym naszymi uzdrawiającymi aniołami, które pokazują nam - jaką część siebie powinniśmy obdarzyć miłością,
  • skuteczne wybaczysz sobie i innym tak, aby otworzyć kanał miłości, szczęścia, radości, zdrowia, doświadczać szczęśliwych związków oraz dobrobytu,
  • pozbędziesz się negatywnych przekonań, uwolnisz się od gniewu, złości, nienawiści i smutku, bo przetransformujesz je w bezwarunkową miłość, radość, entuzjazm, marzenia,
  • otworzysz się na swoją kreatywność i odnajdziesz pasje,
    jeśli masz problemy ze zdrowiem, to będziesz miał okazję usunąć emocjonalne przyczyny twojej choroby.

Stres, złość, nienawiść i inne negatywne emocje są bardzo szkodliwe dla naszego umysłu i ciała. Ich kumulowanie w sobie może doprowadzić do chorób. Zamiast poświęcić czas na odczuwanie radości, rozpamiętujemy krzywdy i pielęgnujemy w sobie nienawiść. Techniki radykalnego wybaczania pozwolą ci na nowo odkryć radość życia, cieszyć się każdym dniem, uzdrowić relacje i przywrócić równowagę ciała.

Nauka w studium życia da ci kompleksową wiedzę z dziedziny psychologii społecznej i osobowości oraz pracy z klientem. Zastosujesz zasady Feng shui i zaaranżujesz każdą przestrzeń aby energia mogła swobodnie płynąć, a wiedza z radiestezji pozwoli ci wyeliminować negatywne promieniowanie. Techniki medytacyjne i relaksacyjne i radykalne wybaczanie możesz poszerzać na kierunkach terapie naturalne i psychologia psychotroniczna.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o radykalnym wybaczaniu lub z innych dziedzin zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o uzupełniających kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą eksperci poszczególnych dziedzin.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.