Feng shui

Twój Dom jest Twoim poszerzonym ciałem.

feng shui

Feng Shui (wiatr i woda) to do niedawna wiedza zastrzeżona wyłącznie dla cesarzy chińskich. Jest to tradycyjna chińska sztuka aranżacji przestrzeni, której celem jest poprawienie zdrowia, dobrobytu i szczęścia. Powodzenie i sława mogła być tylko ich domeną. Dziś sięgają po nią wielkie koncerny i firmy z dziwną lekkością odnoszące sukcesy na całym świecie.

Koncepcja tej filozofii dotyczy istnienia związków między losem i życiem ludzi, a miejscem ich przebywania na ziemi w określonych warunkach środowiskowych (ekologia, aranżacja przestrzeni, profilaktyka eko, ochrona środowiska).

Feng shui zajmuje się głównie energią, harmonią przyrody, której celem jest pobudzenie i równoważenie naszych sił życiowych, które mają wpływ na nasze przeznaczenie. Sztuka Feng shui operuje kolorami, kształtem, rozmieszczeniem przedmiotów w przestrzeni. Jej podstawowym celem jest odpowiednie ukierunkowanie energii (chi) aby uzyskać równowagę i poprawę w każdej sferze życia.

W Studium Psychologii Psychotronicznej Feng shui to cykl zajęć gdzie każdy student dowie się jak codzienne życie zmienić lub poprawić na lepsze, korzystając z właściwej aranżacji przestrzeni wokół siebie.

Znajomość 5 żywiołów i ich wzajemna zależność, rozkład sfer ba-gua, magicznego kwadratu czy kierunków świata powoduje, że adept Feng shui będzie umiał swój dom (mieszkanie) zrobić miejscem harmonijnym i sprzyjającym jego rozwojowi. Wprowadzi do niego miłość, bogactwo i zdrowie.

Szybciej i prościej jest zastosować remedium takie jak dzwonki, lustro, ba-gua czy energetyzującą spiralę niż przyjmować leki nasenne czy preparaty poprawiające naszą witalność. Trzeba tylko wiedzieć jak.

Na zajęciach wspólnie z konsultantem Feng shui opracujesz swój indywidualny, idealny dom. Pewnie się zdziwisz, że początkiem twojego wielkiego sukcesu w Feng shui jest porządek. Zacznij od posprzątania swojej piwnicy – zanim przyjdziesz na zajęcia.

Aby prawidłowo wykonywać konsultacje i komunikować się z innymi niezbędna jest wiedza z dziedziny psychologii społecznej i osobowości oraz pracy z klientem. Istotnym elementem w programie nauczania jest rozwój osobisty. Kompleksowo zgłębisz techniki oddechowe, medytacyjne i relaksacyjne. Poznasz zasady hipnozy i nauczysz się radykalnego wybaczania. Wiedzę z aranżacji przestrzeni metodami Feng shui możesz poszerzać na kierunkach terapie naturalne i psychologia psychotroniczna.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o Feng shui lub z innych dziedzin zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o uzupełniających kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą eksperci poszczególnych dziedzin. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat zdobytych umiejętności.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.