Radiestezja

Radiestezja jest uniwersalną metodą pomiarową, którą każdy może opanować. Nauczenie się radiestezji to w gruncie rzeczy obudzenie w sobie zdolności do odczuwania i badania świata oraz niewidzialnych energii wokół nas. Tego rodzaju emisje oparte są o zjawiska naturalne, a wśród wybitnych przedstawicieli radiestezji było wielu księży i ludzi z tytułami naukowymi. Sam termin wywodzi się od łacińskiego słowa radius (promień) i greckiego aisthesis (wrażliwość). Radiestezja to wrażliwość na różnego rodzaju promieniowania występujące w przyrodzie i związana z tym sztuka ich wykrywania. Nazwę wprowadził do obiegu w latach trzydziestych francuski ksiądz-radiesteta Alexis Bouly. Decydujący w radiestezji jest człowiek, jego wrażliwość, zdolność koncentracji i umiejętność interpretacji odbieranych sygnałów.

Zajęcia w Studium Psychologii Psychotronicznej, składające się z części teoretycznej i praktycznej, umożliwią opanowanie podstaw radiestezji w zakresie, praktycznej wiedzy, która pomoże ci w życiu i wpłynie na Twój rozwój osobisty. Nauczysz się posługiwać wahadłem i różdżką, badać różne zjawiska energetyczne, lokalizować najzdrowsze miejsca do spania, pracy i odpoczynku, wykorzystywać pozytywne promieniowanie Ziemi i Kosmosu na co dzień. Nauczysz się dobierać odpowiednie narzędzia pracy z energią. W wyborze wahadła trzeba brać pod uwagę jego kształt oraz materiał, z którego jest ono wykonane oraz celu, do którego jest przeznaczone. Rozwiniesz również swoją intuicję i nauczysz się pracy z podświadomością. Będziesz mógł neutralizować szkodliwe promieniowanie wokół siebie i zregenerować organizm w oparciu o naturalne emisje przyrody. Zdobędziesz też wiele innych pożytecznych i unikalnych umiejętności związanych z radiestezją.

W studium życia rozszerzysz swoją wiedzę poznając zasady aranżacji przestrzeni metodami Feng shui. Nauczysz się prawidłowo wykonywać zabiegi uzdrawiające i pomagać innym czerpiąc wiedzę z dziedziny psychologii społecznej i osobowości oraz techniki NLP (neurolingwistyczne programowanie). Kompleksowo zgłębisz techniki medytacyjne i relaksacyjne. Dowiesz się jak produktywnie wykorzystać czas na odpoczynek i pracować ze snem.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o radiestezji lub z innych dziedzin zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o uzupełniających kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą eksperci poszczególnych dziedzin. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat zdobytych umiejętności.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24. Dane będą przetwarzane w celu dostarczania Tobie naszego newslettera.