Praca ze snem

Sen - stan fizjologiczny charakteryzujący się obniżeniem wrażliwości na bodźce, zredukowaniem aktywności motorycznej i aktywności kory mózgowej, zwolnieniem czynności serca, oddychania i innych czynności fizjologicznych oraz chwilową utratą świadomości. Umożliwia regenerację organizmu.

Wyobraź sobie, że budząc się każdego ranka wiesz, w jakim kierunku zdąża twoje życie, jakiego rodzaju możesz spodziewać się przeszkód oraz jak zamieniać je w korzystne okazje. Wyobraź sobie, że znalazłeś do siebie klucz, którego będziesz mógł użyć w każdej chwili, gdy tylko zechcesz zmienić coś w sobie i w swoim życiu. Tym kluczem są Symbole, którymi posługuje się twoja podświadomość od bardzo dawna. Ich znajomość pomoże ci nie tylko zrozumieć sny własne i innych ludzi, ale także w sposób skuteczny pracować nad sobą. A nawet stosować je efektywnie w celu poprawy w konkretnych dziedzinach życia – w sferze finansów, zdrowia, związków.

Kiedy kroczymy ścieżką snów dostrzegamy, że zawierają w sobie Wyższą Inteligencję: mądrość i przenikliwość, że pokazują nam nasz wewnętrzny, nieuświadomiony proces, ostrzegają przed niebezpieczeństwem, przepowiadają przyszłe zdarzenia, wskazują głębszy sens życia. Chociaż nie mogą ochronić nas przed zmiennymi kolejami losu, mogą wskazać nam jak wypełnić swoje przeznaczenie, jak podążać za „własną gwiazdą”, jak zrealizować swoje możliwości życiowe. Sny przemawiają do nas językiem symboli. Tutaj jak w bajce wszystko staje się możliwe: latanie, spadanie, zabijanie smoka, przeprawa tratwą przez rzekę... Rozumienie snu staje się możliwe poprzez rozumienie znaczenia symboli.

Na zajęciach w Studium Psychologii Psychotronicznej:

  • nauczysz się skutecznych technik pracy ze snem i podświadomością,
  • poznasz znaczenia snów o ludziach, zwierzętach, roślinach oraz twoich własnych,
  • przeprowadzimy barwne wizualizacje i ćwiczenia pomagające uwolnić się od ograniczających twój potencjał programów, a wzmocnić to, co tobie dodaje sił,
  • pogłębisz swoją intuicję i kontakt z prawdziwszym sobą,
  • dowiesz się, jak radzić sobie z koszmarami sennymi, dzięki czemu zyskasz więcej wewnętrznego spokoju,
  • poznasz unikalne symbole, za pomocą których będziesz mógł amodzielnie pracować nad sobą i przyciągnąć do swego życia więcej szczęśliwych zdarzeń zgodnych z twoją własną ścieżką.

Informacje, które odbieramy świadomie są tylko niewielkim procentem tego co odbieramy. Większość znajduje się w podświadomości. Oprócz celów, marzeń i pragnień masz również negatywne schematy, spostrzeżenia i traumy. Pracując ze snem odkryjesz siebie, swoje blokady i będziesz mógł pozbyć się stresu i napięcia. W podświadomości są ukryte wszystkie potrzebne ci informacje, a poprzez sen możesz je uświadomić. Analizą snów zajmował się S. Freud, a po nim wielu innych psychologów i psychiatrów. Ta skuteczna metoda pozwala uwolnić się od traum, lęku, histerii oraz poznać siebie.

W studium życia kompleksowo zgłębisz techniki medytacyjne i relaksacyjne. Poznasz zasady hipnozy i nauczysz się radykalnego wybaczania. Aby prawidłowo wykonywać zabiegi uzdrawiające i pomagać innym niezbędna jest wiedza z dziedziny psychologii społecznej i osobowości i pracy z klientem. Proces pracy ze snem możesz trenować na kierunkach terapie naturalne i psychologia psychotroniczna.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą snów lub z innych dziedzin zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o uzupełniających kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą eksperci poszczególnych dziedzin.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24. Dane będą przetwarzane w celu dostarczania Tobie naszego newslettera.