Oczyszczanie i ochrona psychoenergetyczna

Bez względu na to kim jesteś i co robisz w życiu, podlegasz reakcjom swojego mądrego ciała na to, co się wokół ciebie dzieje. Świadomie, bądź nie. Stres, rozdrażnienie, podenerwowanie, trudności w koncentracji, spadek witalności czy depresja to tylko niektóre ze stanów, których współczesny człowiek doświadcza coraz częściej. Początkowo są niegroźne. Z czasem stopniowo, przybierają formy coraz większego dyskomfortu, ataków niekontrolowanych myśli, emocji, uczuć. Dlaczego tak się dzieje? Jak powiedział prof. Sedlak „człowiek jest urządzeniem elektrycznym pod napięciem – homo elektronicus” i z tego to właśnie powodu jest jak antena, która reaguje na wysyłane przez innych ludzi fale, pod postacią myśli, słów, przez urządzenia elektryczne, którymi jest otoczony ponad miarę. To wszystko wpływa na nasze ciała subtelne, a co za tym idzie, na myśli, emocje, odczucia i zachowania. Czy można się przed tym ochronić? Oczywiście można.

Podczas zajęć prosperowania energetycznego w Studium Psychologii Psychotronicznej, na które składa się ochrona psychoenergetyczna oraz techniki oczyszczające nauczysz się:

  • swojej energetyki psychofizycznej,
  • rozpoznawania ataków psychicznych,
  • metod budowania osłon ochronnych,
  • sposobów regeneracji zaburzonego systemu,
  • obrony swoich centrów energetycznych,
  • korzystania z energii kształtu, barwy, mocy słowa,
  • tworzenia i stosowania remediów.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak często jesteśmy narażeni na ataki energetyczne. Przypomnij sobie czy znasz osoby po spotkaniu z którymi czujesz się zmęczony lub smutny. Twoje odczucia zawsze są prawdziwe i nie powinieneś ich ignorować. Naucz się chronić swoje centra energetyczne, zabezpieczać swoją energię, równoważyć zaburzenia w systemie. Możesz wykorzystać energię kryształów, kolorów, ziół, wizualizacje i inne techniki, aby skutecznie chronić siebie, odzyskać harmonię i napełnić się pozytywną energią. Prosperowanie energetyczne to nowa, lepsza jakość twojego życia.

W studium zgłębisz wiedzę z dziedziny psychologii społecznej i osobowości oraz pracy z klientem. Istotnym elementem w programie nauczania jest rozwój osobisty. Kompleksowo zgłębisz techniki medytacyjne i relaksacyjne. Dowiesz się jak produktywnie wykorzystać czas na odpoczynek i pracować ze snem. Techniki prosperowania energetycznego poznasz na kierunkach terapie naturalne i psychologia psychotroniczna.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o różnych formach pracy z energią lub z innych dziedzin zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o uzupełniających kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą eksperci poszczególnych dziedzin.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.