Reiki

reikiMetoda uzdrawiania wykorzystująca uniwersalną energię, otaczającą wszechświat, płynącej w każdym organizmie - nazywana energią miłości. Jest energetyczną metodą samoleczenia i leczenia innych. Zapoczątkowana w Japonii, dynamicznie rozwijająca się na całym świecie. Podstawowa metoda bioterapii.

Podstawowa zasada Reki - wszyscy jesteśmy jedną rodziną.

Rei - czyli Bóg - to otaczająca nas zewnętrzna energia, energia życia, która przenika wszystko i wszystkich. Ki - to nasza wewnętrzna energia, dana nam w momencie urodzenia, siła witalna życia. Według systemu Reiki człowiek jest harmonijną całością, a choroba jest wynikiem zaburzenia harmonii. Reki poprzez oddziaływanie na czakry i meridiany usuwa blokady, które znajdują się w tych centrach energetycznych.

Warsztaty Reiki w Studium Psychologii Psychotronicznej należą do tych, po których wychodzisz przepełniony Miłością i radością życia w przyjaźni z całym światem. Uzdrawiająca energia płynie szybciej dając chęć i siłę do działania.
Nauczysz się wykonywania wiele uzdrawiających zabiegów, które możesz stosować na sobie jak i pomagać innym. Ból głowy - jaki ból głowy? Wystarczy właściwe ułożenie dłoni połączone z pracą mentalną.

Aby prawidłowo komunikować się i pomagać innym zdobędziesz wiedzę z dziedziny psychologii społecznej i osobowości oraz kompleksowo zgłębisz techniki oddechowe, medytacyjne i relaksacyjne. Poznasz zasady feng shui i nauczysz się korzystać z walorów radiestezji stwarzając zdrowe miejsce do pracy i życia. Techniki uzdrawiania Reiki możesz studiować na kierunkach terapie naturalne i psychologia psychotroniczna.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o Reiki lub z innych dziedzin zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o uzupełniających kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą eksperci poszczególnych dziedzin. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat zdobytych umiejętności.

Zapisz się na newsletter!

W pierwszym newsletterze otrzymasz "Opowieści Buddyjskie”. Być może właśnie teraz potrzebujesz ich przesłania?
Zapisuję się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Studium Psychologii Psychotronicznej z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych,