Astrologia

Astrologia jest dziedziną wiedzy rozwijającą się od starożytności do chwili obecnej. Zajmuje się korelacją ruchu ciał niebieskich z charakterem i losem ludzi na ziemi. Na podstawie dokładnej daty i miejsca urodzenia tworzy się horoskop człowieka, aby poznać jego cechy osobowościowe, uzdolnienia, skłonności i wynikające z nich losy. Nazywana jest często „wiedzą królewską".

Astrologia to wiedza o cyklach, które jak dzień i noc wyznaczają naszą aktywność i prowadzą do określonych doświadczeń. Wszyscy podlegamy tym cyklom. To wielka nadzieja, bo gwarantuje nam, że w życiu doświadczymy wszystkiego. I miłości i bólu, prosperity i upadku, zdrowia i choroby.

Gdy nauczysz się je odczytywać, będziesz wiedział kiedy zdjąć nogę z pedału gazu, a kiedy docisnąć, by osiągnąć jak najwięcej.

Całą mądrość twojego życia możesz odczytać w twoim horoskopie jak w otwartej księdze, bo "horoskop jest mapą umysłu i obrazem karmy" (S. Arroyo).

W Studium Psychologii Psychotronicznej poznasz trzy działy astrologii:

  • astrologia urodzeniowa - zaczynamy od zrozumienia znaczenia znaków zodiaku, energii planet, aspektów które je ze sobą łączą i domów astrologicznych. To niezbędne abecadło, by na podstawie Horoskopu urodzeniowego określić charakter osoby, temperament, jej zdolności umysłowe, fizyczne, talenty i potencjalne możliwości rozwojowe.
  • astrologia porównawcza - kolejnym krokiem jest horoskop porównawczy i kontaktowy aby dowiedzieć się więcej o związkach uczuciowych, miłości, małżeństwie i dzieciach, ale też karierze zawodowej.
  • astrologia prognostyczna - jest znakomita pomocą do wyznaczania optymalnego momentu na podejmowanie ważnych życiowo decyzji.

Nie ma też lepszego źródła wiedzy o człowieku niż astrologia. Zajęcia z astrologii wzbogacą każdego o zasób informacji niezbędnych do dokonywania właściwych, celnych wyborów. Jak wykorzystać swoje talenty, przed jakimi chorobami się uchronić i z kim nawiązywać głębokie związki, a które związki będą rodzić kolejne trudne lekcje.

Oprócz znaku zodiaku ważne jest jaki znak jest w ascendencie, jakie planety w domach. Znając ułożenie Słońca, Księżyca, ascendentu, medium coeli, położenia gwiazd w domach i poznaniu aspektów, możesz określić jak będzie przebiegało twoje życie, jaki partner będzie dla ciebie idealny, jak odbierają cię inni oraz podpowie jak uniknąć problemów. Dowiesz się również, kiedy będzie odpowiedni moment na rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia, a kiedy warto odpuścić.

W studium życia poszerzysz swoją wiedzę również o numerologię, chirologię, symbolikę Tarota i runiczne układy. Aby prawidłowo wykonywać zabiegi uzdrawiające i pomagać innym niezbędny jest trening interpersonalny, neurolingwistyczne programowanie (NLP) oraz praca z klientem. Istotnym elementem w programie nauczania jest rozwój osobisty. Kompleksowo zgłębisz hipnozę i nauczysz się radykalnego wybaczania. Dowiesz się jak produktywnie wykorzystać czas na odpoczynek i pracować ze snem.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o astrologii lub z innych dziedzin zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o uzupełniających kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą eksperci poszczególnych dziedzin.

 

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.