Chirologia

chirologiaChirologia jest nauką rozpoznawania fizycznych i psychicznych cech każdego człowieka, odczytywania przeszłości, teraźniejszości i przyszłości na podstawie dłoni.

Za pomocą metod interpretacyjnych w chirologii można odkryć wady człowieka, ale także odnaleźć możliwości ich eliminacji. Można poznać swoje talenty i wybrać odpowiednie drogi ich realizacji, a także podejmować właściwe dla siebie decyzje korzystając z umiejętności przewidywania przyszłości.

Na zajęciach w Studium Psychologii Psychotronicznej Chirologii posiądziesz szeroką wiedzę o dłoniach. Poznasz podstawowe i planetarne typy dłoni, linie na dłoniach, znaki szczęśliwe i nieprzyjazne, typy wzgórków i palców. Na ich podstawie zdobędziesz umiejętności interpretowania osobowości człowieka, jego życia, przebiegu kariery zawodowej, związków uczuciowych czy rodzinnych, a także stanu zdrowia czy umysłu i wiele innych zależności.

Będziesz mógł określić plan życia danej osoby oraz jak przeszłość czy teraźniejszość determinuje jej przyszłość. Dzięki temu możesz lepiej poznać siebie oraz pomóc sobie i innym uniknąć błędów, znaleźć rozwiązania w zakresie nurtujących cię problemów, podejmować najlepsze decyzje prowadzące do szczęścia i rozwoju.

Znajomość własnych dłoni pomaga w samorozwoju. Linie i znaki na dłoniach mogą się w trakcie życia zmieniać. Jeśli człowiek pracuje nad sobą i nad różnymi aspektami swojej osobowości czy życia, zarys dłoni się zmienia, linie się wzmacniają i pojawiają się nowe szczęśliwe znaki. Jest to dowodem na to, że mamy wpływ na swoje życie, że warto nad sobą pracować i doświadczać nowego, bardziej wartościowego życia.

W studium życia poszerzysz swoją wiedzę również o astrologię, numerologię i symbolikę Tarota. Aby prawidłowo wykonywać zabiegi uzdrawiające i pomagać innym niezbędny jest trening interpersonalny, neurolingwistyczne programowanie (NLP) oraz praca z klientem. Istotnym elementem w programie nauczania jest rozwój osobisty. Kompleksowo zgłębisz hipnozę i nauczysz się radykalnego wybaczania. Dowiesz się jak produktywnie wykorzystać czas na odpoczynek i pracować ze snem.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o chirologii lub z innych dziedzin zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o uzupełniających kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą eksperci poszczególnych dziedzin. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat zdobytych umiejętności.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.