Homeopatia

homeopatiaHomeopatia jest metodą leczenia, której twórcą i mistrzem jest dr med. Samuel Hahnemann (1755-1834). Stała się jedną z metod medycyny alternatywnej, stosowanej coraz częściej przez lekarzy akademickich. Niejednokrotnie przynosi ratunek w stanach, w których medycyna akademicka jest mało skuteczna. Homeopatyczne sposoby leczenia nie mają żadnych skutków ubocznych.

W homeopatii poszukuje się indywidualnego leku dla pacjenta, który obejmowałby wszystkie psychiczne i somatyczne (cielesne) objawy danego pacjenta.

Leki homeopatyczne są najczęściej wykonywane z części roślin i zwierząt oraz minerałów, pierwiastków i ich związków chemicznych, które również (podobnie jak człowiek), posiadają własne pole elektromagnetyczne w sobie i wokół siebie. Leki homeopatyczne są lekami energetycznymi i przekazują pacjentowi za pośrednictwem wody informację i energię pochodzącą od substancji wyjściowej w formie odcisku.

Udział w warsztacie w Studium Psychologii Psychotronicznej homeopatii umożliwi ci połączenie typów osobowości człowieka z typami wyróżnianymi przez homeopatię. Ich dopasowanie warunkuje skuteczne zastosowanie właściwego preparatu do zaistniałej dolegliwości.

W studium życia zgłębisz też inne metody uzdrawiania jak chromoterapia czy bioterapia. Poznasz umiejscowienie i znaczenie punktów akupresury. Z łatwością będziesz mógł je wykonywać i pomagać innym poszerzając wiedzę z dziedziny psychologii społecznej i osobowości oraz pracy z klientem. Istotnym elementem w programie nauczania jest rozwój osobisty. Kompleksowo zgłębisz techniki hipnozy, psychosomatyki i prosperowania energetycznego.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o homeopatii lub z innych dziedzin zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz informację o uzupełniających kursach, szkoleniach i warsztatach, które poprowadzą eksperci poszczególnych dziedzin. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat zdobytych umiejętności.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.