Kierunek: Odnowa Psychobiologiczna

Jak żyć zdrowo? Jakie są czynniki warunkujące zdrowie? Co należy zrobić, aby żyć w pełni zdrowy i naturalny sposób? Należy wprowadzić do swojego życia nowe holistyczne spojrzenie, polegające na całościowym widzeniu człowieka zarówno ciała jak i umysłu.

Wychodząc naprzeciw rosnącej świadomości ludzi dotyczącej zdrowego życia, którego nie da się kupić, wynająć, pożyczyć lub dostać w prezencie otwieramy nowy kierunek w naszym Studium, który trwa jeden rok szkolny.

Zadasz pytanie czy to jest dla mnie? Czy to jest to czego szukam? Otóż tak. Ten kierunek adresowany jest do ludzi, którzy chcą zagłębić się w holistyczne spojrzenie na siebie poznając przy tym metody niekonwencjonalne, którzy w pełni świadomie chcą prowadzić zdrowe życie, pomagając przy tym nie tylko sobie, ale również innym ludziom.

 

Jaka historia jest zapisana w Twoim ciele i umyśle? Jak ta historia wpływa na obecne życie? Nasze ciało niejednokrotnie wysyła nam sygnały, że dzieje się coś złego. Wystarczy tylko je poznać i poczuć, a wówczas odkryjesz lepsze, bardziej wartościowe życie a twoja świadomość pozwoli ci w pełni cieszyć się dobrym zdrowiem.

Jeśli rozpoczniesz naukę w naszym Studium, będziesz miał przed sobą 9 miesięcy na obserwowanie zmian, które będą następowały. Twoje zdrowie jest tylko w Twoich rękach i sam decydujesz kiedy i czy chcesz się o nie zatroszczyć. Zaprosimy Cię do refleksji nad swoim zdrowiem w 3 najważniejszych obszarach obejmujących Ciało, Umysł i Duszę.

Jak wynika z powyższego wykresu, ZDROWIE jest wspólnym obszarem dla Ciała+ Umysłu i Duszy. Jeżeli ktoś choruje, to znaczy, że obszary te nie spotykają się we wspólnym miejscu. Wówczas trzeba podjąć działania prowadzące ku zmianie.

W naszym Studium Życia dostrzeżesz wszystko to czego szukałeś, co było dotąd nienazwane i nieodkryte. Będziesz zaskoczony cudownymi zmianami, jakie się pojawią, gdy zaczniesz wprowadzać zdrowy styl życia.

Stworzony program łączy w sobie tradycyjne, naturalne metody leczenia takie jak ziołolecznictwo czy refleksologię. Ale poznasz również najnowsze trendy uzdrawiania jak totalna biologia czy analiza bioenergetyczna. Takie podejście do zagadnienia zdrowia pozwala na wszechstronne przygotowanie współczesnego trenera zdrowego stylu życia.

Głównym celem na kierunku odnowa psychobiologiczna jest ukształtowanie w uczestnikach postawy holistycznego podejścia do klienta oraz wypracowanie i rozwijanie umiejętności dobierania właściwej metody pracy z drugim człowiekiem z uwzględnieniem jego stanu psychofizycznego i emocjonalnego. Zaufaj swojej intuicji, otwórz się na to co dobre i zdrowe, by w pełni naturalny, świadomy sposób zmienić swoje życie.

Zapoznaj się z krótkim opisem każdego przedmiotu i sprawdź co Cię zainteresuje.

Wraz z początkiem nauki, każdy student otrzymuje bezpłatne podręczniki:

  • "Refleksologia w praktyce" - Holly Tse
  • „Naładuj swoje czakry" - Anodea Judith

Czas trwania:
Program jest realizowany przez 9 miesięcy od października do czerwca. Łączna ilość: 12 warsztatów weekendowych (sobota/niedziela).
Część zajęć prowadzona jest stacjonarnie a część zdalnie online przy interaktywnym udziale uczestników szkolenia.

Warunki ukończenia:
Uzyskanie oceny pozytywnej z egzaminu końcowego

Dyplom:
Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem: Trener zdrowego stylu życia.

Opłaty

 • wpisowe 380 zł, dla Absolwentów Studium Psychologii Psychotronicznej 0 zł
 • czesne:
  • czesne 1600 zł za I semestr (od października do lutego obejmuje 6 warsztatów weekendowych)
  • czesne 1600 zł za II semestr (od lutego do czerwca obejmuje 6 warsztatów weekendowych)
 • raz w semestrze warsztat wyjazdowy – jego koszt podawany jest każdorazowo.
26
Lat doświadczenia
1262
Absolwentów

Tryb:  zaocznie, stacjonarnie i on-line
Czas trwania: 9 miesięcy (2 semestry)

Główne bloki programowe:

 1. Warsztat integracyjny
  Być w sobie być w grupie
 2. Zasady zdrowego odżywiania
  Zdrowie Twojego ciała zaczyna się od jedzenia
 3. Ziołowe terapie
  Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób
 4. Czakroterapia
  Przebudzanie czystej świadomości
 5. Refleksologia
  Stopy drogą do równowagi, mądrości i zdrowia
 6. Analiza bioenergetyczna
  Poczucie tożsamości wyrasta z poczucia kontaktu z ciałem
 7. Totalna biologia
  Choroba to krzyk żywego organizmu: zajmij się mną!
 8. Ustawienia Hellingerowskie
  Dzieci powinny dostawać od rodziców dwie rzeczy: korzenie i skrzydła

Zadzwoń!

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.