Zasady zdrowego odżywiania

Zdrowie Twojego ciała zaczyna się od jedzenia

Co rozumiesz pod pojęciem zdrowe odżywianie? Czy jest to tylko chwilowa moda czy może coś więcej - sposób na trwałą zmianę dotychczasowego życia? Na te i inne pytania odpowiesz sobie uczestnicząc w zajęciach z zasady zdrowego odżywiania. Dowiesz się jakie znaczenie ma jedzenie, jakim się odżywiasz! Zdrowy styl życia to pierwszy krok do wprowadzenia świadomych zmian.

Problemy zdrowotne, z którymi przychodzi Nam się zmierzyć zaczynają się w jelitach. Nie od dziś wiadomo, że są one drugim mózgiem w naszym ciele. Świadomość jaką zdobędziesz poprzez uczestnictwo w tych zajęciach pozwoli Ci zrozumieć symptomy jakie wysyła Twoje ciało i jak w prawidłowy sposób poradzić sobie z ich wyeliminowaniem.

Dowiesz się, że to co dla jednej osoby jest zdrowe u innej może powodować reakcje autoimmunologiczne. Poznasz różne diety prozdrowotne bogate w makro i mikro składniki, jakie są zalecenia i przeciwwskazania do ich stosowania.

Stając się uważnym na to, co jesz możesz złagodzić objawy takich chorób jak m. in:

  • otyłość
  • zespół jelita drażliwego
  • cukrzyca
  • wysokie ciśnienie
  • astma
  • alergie
  • depresja
  • niedoczynność tarczycy
  • reumatoidalne zapalenie stawów i wiele innych.

W dzisiejszych czasach żywność, którą spożywamy zawiera w sobie mnóstwo konserwantów, polepszaczy, barwników, które nie mają nic wspólnego z jedzeniem roślinnym i zwierzęcym. To wszystko ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie dlatego tak ważna jest świadomość i edukacja. To co jemy, tym się stajemy! Jeśli spożywamy pokarmy ubogie w witaminy i minerały nie oczekujmy, że będziemy stale pełni energii i wszystkie choroby nas ominą. Otóż będzie dokładnie odwrotnie. Jeśli zdobędziesz wiedzę na temat zdrowych nawyków, poradzisz sobie z wieloma dolegliwościami a będzie to możliwe za sprawą fachowych informacji, które od Nas otrzymasz.

Spróbuj zmienić jakość swojego życia i bliskich Ci osób, poznaj zasady zdrowego trybu życia a sam zobaczysz, że nawet niewielkie zmiany na talerzu mogą być początkiem czegoś dobrego, co znacząco wpłynie na twoje samopoczucie.

Jeśli chcesz czuć się dobrze, na tych właśnie zajęciach poznasz tajemnicę zachowania wiecznej młodości!

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.