Czakroterapia

Przebudzanie czystej świadomości

Celem czakroterapii jest pobudzenie naszej podświadomości w taki sposób, aby przywrócić doskonałe zdrowie i duchowe przebudzenie poprzez kontakt z pierwotną energią życiową poruszającą się swobodnie przez nasz rdzeń kręgowy. To ta energia tworzy wszystko co cię otacza. Wspinająca się po kręgosłupie energia przebija się i budzi każdą z czakr.

Czakra to centrum, które koordynuje przepływ naturalnej energii w całym systemie. Jest jak komnata w świątyni ciała, które przyjmuje, przetwarza i transformuje życiową energię – na optymalnym poziomie.
Niezdolność przyjmowania miłości to rezultat niedoboru w czakrze serca. Niezrównoważona jedna czakra wpływa na inną i pozostałą część systemu energetycznego. Brak ugruntowania sprawia trudności w znalezieniu siły i wyrażaniu siebie.
Najważniejsza rzeczą jest to, żeby nie dopuścić do niewłaściwego przepływu energii w naszym ciele i w prawidłowy sposób oczyszczać czakry.

Podczas zajęć nauczysz się:

  • pracować z czakrami dzięki ich regulacji i oczyszczaniu
  • eliminować zaburzenia energetyczne efektem poprawnej pracy czakr
  • bezpieczeństwa przy pracy z czakrami
  • efekty zdrowotne osiągane w/w procesie
  • w prawidłowy sposób dobierzesz kamienie na poszczególne czakry

Prawidłowo pracujące czakry to efekt bardzo dobrego zdrowia i samopoczucia, które możesz sobie zapewnić uczestnicząc w zajęciach w naszym Studium. Poprzez właściwe zastosowanie afirmacji, które poznasz otworzysz się na to co dobre a dar uzdrowienia siebie i bliskich będzie najlepszą nagrodą jaką kiedykolwiek otrzymałeś w swoim życiu. W stanie skupienia i głębokiej medytacji zobaczysz swoją aurę i poczujesz energię każdego czakramu.

Magiczne symbole jakimi są czakry to siła i mądrość ukryta w znakach!

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.