Pożegnanie III roku 2016

To kim jesteś obecnie, wynika z tego kim byłeś
To, kim będziesz jutro
wyniknie z tego kim jesteś dziś.

Warsztaty zimowe są ważnym momentem, ponieważ wiążą się z zakończeniem nauki przez studentów III roku. Choć z żalem czas się rozstać. Za nami wiele wspólnych, niezapomnianych doświadczeń.

Jeszce raz wszyscy spotykamy się na Szczycie Górskim – miejscu uświęconym. Napełnieni mądrością i z otwartym sercem zejdziemy do ludzi, by dzielić się tym co udało nam się osiągnąć. Nasze Talenty wtedy mają sens, kiedy służą światu.

Szczęśliwej Drogi niosąc Światło i Ziele Bazylii.

Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej. Pedagog i socjoterapeuta (UwB). Dyplomowana astropsycholog oraz instruktorka mistycznych tańców korowodowych i w kręgu.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24. Dane będą przetwarzane w celu dostarczania Tobie naszego newslettera. 

Discover more from Studium Psychologii Psychotronicznej

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading