Wiosenne Warsztaty Rajgród 2016

W okresie 14-20 maja 2016 roku byliśmy na warsztatach wiosennych w Rajgrodzie.

 

Karta runiczna na dobry początekZaczęliśmy od wspólnego spotkania, gdzie każdy otrzymał swoją osobistą wskazówkę do poszukiwań – kartę runiczną.
Znaczenie karty i jej tajemnicę odkrywaliśmy uczestnicząc w zajęciach Runy i ich zastosowanie prowadzonych przez Monikę Burzyńską. Czy się udało? Oczywiście tak a nawet więcej, bo sięgnęliśmy również do źródeł alfabetu głagolicy.
Program wiosennych warsztatów był bogaty i różnorodny. Każdy doskonalił swoją umiejętność zarządzania czasem wybierając te zajęcia, które były dla niego w danej chwili najlepsze uwzględniając swoje priorytety. Jak zarządzać czasem, metaprogramy, czy system wartości – to niektóre z wielu
zagadnień które realizowaliśmy na zajęciach Neurolingwistycznego Programowania prowadzonych przez Barbarę Antonowicz.
Każdego dnia, nim zaczęły się o o godz. 9 zajęcia programowe. O godz. 6 Łukasz Papieski organizował bieg przez las, a wieczorem masaż bańkami, o godz. 6.30 mogłeś na pomoście lub w sali ćwiczyć jogę z Renatą Dudek.
Ważną część warsztatu stanowiły zajęcia Huny prowadzone przez Mateusza Wiszniewskiego. Zaczerpnęliśmy najcenniejsze elementy kultury hawajskiej. Najbardziej podobał się masaż 7 żywiołów, medytacje przy gongach oraz hawajski taniec Aloha.
Wieczory to eksplozjaPoranna Joga z Renatą Dudek możliwości.
Kalambury prowadzone przez Edytę Moruś to był poryw intelektu i wyobraźni – zabawa świetna.
Taniec terapeutyczny – to uwalnianie w ruchu nagromadzonych emocji  – prowadzili Tomek Stanisz i Władysław Kansy
Wieczór przy kartach – karty jako narzędzie Twojej pracy – barwnie i z fantazją przygotował Piotr Szczuka.
Seans z wykorzystaniem Medycyny energoinformacyjnej zaprezentował Damian Radziejewski. Dużo było później pytań.
Warsztaty zamknęliśmy wieczorem przy ognisku w szamańskim kręgu, by zaprzyjaźnić się też z ogniem. Towarzyszyła nam pełnia księżyca.
Rozpoczęliśmy rytuałem oczyszczającym żegnając to co nam przeszkadza w szczęśliwym, spełnionym życiu. Podczas Tańca w Kręgu Kobiet – mogłyśmy poczuć swoją moc płynącą z ziemi (ognia,wody, powietrza) i ze wspólnoty bycia razem. Podczas Tańca w Kręgu Mężczyzn – siła męskiej energii zespoliła się, wzbudzając odwagę i wigor. Towarzyszyła nam czarująca muzyka na fletach i bębnach. Śpiewy i zapach pieczonych jabłek rozchodziły się po lesie jeszcze bardzo długo…
Warsztaty się skończyły ale z pewnością nowe doświadczenia, wiedza i emocje pozostały w nas wszystkich na zawsze. Zaszły w każdym z nas duże zmiany, a te zmiany to nasz rozwój osobisty.

 

Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej. Pedagog i socjoterapeuta (UwB). Dyplomowana astropsycholog oraz instruktorka mistycznych tańców korowodowych i w kręgu.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24. Dane będą przetwarzane w celu dostarczania Tobie naszego newslettera. 

Discover more from Studium Psychologii Psychotronicznej

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading