Dziesięciolecie Studium Psychologii Psychotronicznej w Częstochowie

Tegoroczna inauguracja połączona była z uroczystością dziesięciolecia działalności Studium Psychologii Psychotronicznej w Częstochowie. Nie mogło na niej zabraknąć absolwentów, którzy z radością przyjęli nasze zaproszenie. Był śmiech, wspomnienia i… dzielenie się swoimi sukcesami, osiągnięciami i receptami na nowe, lepsze życie.

Siedzieliśmy w kręgu, w którego centrum było Drzewo Życia rozświetlone ognikami symbolizującymi nasze marzenia. Pod Drzewem Życia stał tort – Słodka, Magiczna Księga Wiedzy, której każdy mógł zasmakować.

Bardzo Wam dziękujemy za obecność i zaufanie którym nas obdarzyliście i nasz rozwój osobisty. Dziękujemy, że od 10 lat niestrudzenie sięgacie po wiedzę, którą w najlepszy sposób i przez wybitnych naszych nauczycieli, Wam przekazujemy.

Z nami sięgaj gwiazd!

Irena Nawrocka

Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej. Pedagog i socjoterapeuta (UwB). Dyplomowana astropsycholog oraz instruktorka mistycznych tańców korowodowych i w kręgu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zapisz się na newsletter!

W pierwszym newsletterze otrzymasz "Opowieści Buddyjskie”. Być może właśnie teraz potrzebujesz ich przesłania?
Zapisuję się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Studium Psychologii Psychotronicznej z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych,