Dziesięciolecie Studium Psychologii Psychotronicznej w Częstochowie

Tegoroczna inauguracja połączona była z uroczystością dziesięciolecia działalności Studium Psychologii Psychotronicznej w Częstochowie. Nie mogło na niej zabraknąć absolwentów, którzy z radością przyjęli nasze zaproszenie. Był śmiech, wspomnienia i… dzielenie się swoimi sukcesami, osiągnięciami i receptami na nowe, lepsze życie.

Siedzieliśmy w kręgu, w którego centrum było Drzewo Życia rozświetlone ognikami symbolizującymi nasze marzenia. Pod Drzewem Życia stał tort – Słodka, Magiczna Księga Wiedzy, której każdy mógł zasmakować.

Bardzo Wam dziękujemy za obecność i zaufanie którym nas obdarzyliście i nasz rozwój osobisty. Dziękujemy, że od 10 lat niestrudzenie sięgacie po wiedzę, którą w najlepszy sposób i przez wybitnych naszych nauczycieli, Wam przekazujemy.

Z nami sięgaj gwiazd!

Irena Nawrocka

Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej. Pedagog i socjoterapeuta (UwB). Dyplomowana astropsycholog oraz instruktorka mistycznych tańców korowodowych i w kręgu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.