Moja droga prowadzona była przez Anioły

Być może jesteś teraz w miejscu, kiedy szukasz swojej DROGI ROZWOJU, która pozwoli nadać życiu nowy sens, zatrzymać się i poszukać odpowiedzi na pytanie: CO TAK NA PRAWDĘ JEST WAŻNE W MOIM ŻYCIU.
Stoisz przed DRZWIAMI DECYZJI ze SWOIM ZNAKIEM ZAPYTANIA…
Jeśli zastanawiasz się, czego możesz dowiedzieć się o sobie (o życiu) rozpoczynając swoją  PODRÓŻ z nami, być może pomoże Ci wypowiedzieć naszej tegorocznej Absolwentki Eweliny https://www.facebook.com/ewelina.hordyniec . Zachęcamy do lektury

Czego dowiedziałam się o sobie w trakcie nauki i jak tę wiedzę wykorzystuję?

Moja droga do Studium Psychologii Psychotronicznej prowadzona była przez Anioły, które rozgościły się w moim życiu już od dłuższego czasu. Ponieważ moja intuicja pokazywała mi energię  możliwej przyszłości i dostrzegałam przyszłe zdarzenia,  postanowiłam wybrać kierunek Mistrzowskiej Sztuki Wróżenia.
Nie był to wybór Ego, tylko mojej Duszy, która pragnęła aby umysł zracjonalizował jej wibracje.
Jako osoba zorganizowana i uporządkowana, za często dawałam się prowadzić umysłowi, a za rzadko szłam drogą Ducha. Za co wielokrotnie płaciłam osobistą cenę: wypalenia zawodowego, rozpadów związków, chorób psychosomatycznych etc. 
Chciałam to zmienić, dlatego rozpoczęłam swój rozwój w Studium.
Mój cel osiągnęłam, ale przy okazji przewartościowałam moje życie, pozmieniałam priorytety, otworzyłam się na samą siebie, co w konsekwencji otworzyło moją głowę na nowe ścieżki życia, również zawodowego.
Moja ścieżka zawodowa zmierza w kierunku Doradcy Życiowego, Life Coach.
Obecnie jestem z zawodu Doradcą Kariery Zawodowej, wiec pragnę moje usługi poszerzyć o porady życiowe.
Jeszcze długa droga rozwoju przede mną, aby tą ścieżką podążyć , nie mniej już tą ścieżkę dostrzegam 😊
Dzięki nauce w studium nauczyłam się żyć inaczej, moje życie jest lepszej jakości, lepiej radzę sobie z emocjami, stresem , trudnymi sytuacjami. Żyję zdrowiej, szanuję swoje ciało i dbam o nie, bo jest moim przepięknym formatem materii, dzięki któremu mogę czuć , doświadczać i smakować życie wszystkimi zmysłami. 
Nauczyłam się medytować, podnosić swoje wibracje, szukać właściwych, rozwijających mistrzów i źródeł informacji wokół mnie. Nauczyłam się wybaczać, odpuszczać, nie krytykować, szanować odmienność w każdej postaci, kochać ludzi świat z jego wszystkimi aspektami.
Nauczyłam się zarządzać swoim „tu i teraz”, aby było pełne światła , radości , Miłości, harmonii i Magii.
Nie jestem doskonała, wiem, że jeszcze długa droga rozwoju przede mną, i bardzo się z tego cieszę, mam otwartą głowę i duszę i moje ciało również jest w gotowości do dalszej drogi do Siebie, czyli do Światła.
Za to wszystko dziękuję !
Ewelina
Ewelino i my Ci bardzo dziękujemy.
Irena Nawrocka i Barbara Antonowicz
Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej. Pedagog i socjoterapeuta (UwB). Dyplomowana astropsycholog oraz instruktorka mistycznych tańców korowodowych i w kręgu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.