Dołącz do nas w Nowym Roku 2021/22

Dziś wakacyjnie regenerujemy się w słońcu, żeby aktywnie wejść w jesień.

W tym roku, podobnie jak od dekad, zapraszamy do nas wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, duchowym i zdobywaniem kompetencji zawodowych w Studium Psychologii Psychotronicznej .

Pewnie już od paru lat wybierasz optymalny, czas aby rozpocząć naukę. Być może to jest właśnie ten rok i ten moment, aby podjąć decyzję.

Dlaczego w tym roku?

– Jesienią wchodzimy w 2022 rok. To rok szóstkowy składający się z trzech dwójek. To najlepszy czas, aby skierować swoją uwagę do wewnątrz siebie. To najlepszy czas, aby świadome inwestować we własny rozwój, bo będzie to procentować przez całe życie.
– Ten Rok szczególnie wymaga od nas, aby zadbać o swoje potrzeby, zdrowie, rodzinę i finanse.
– Dwójki uczą też współpracy, bo wtedy możemy zobaczyć prawdziwego siebie. To doskonały czas na zawieranie nowych znajomości i prawdziwych przyjaźni.

 

Jaki wybrać kierunek?

Nasze kierunki to propozycje dla wszystkich „pomagaczy”, którzy chcą nauczyć się jak pomóc sobie i innym. Jak zachować zdrowie i podejmować najlepsze decyzje .
Kierunki każdego roku aktualizujemy dopasowując do bieżących potrzeb.

Chcesz nauczyć się jak żyć zdrowo, zapraszamy na kierunki:
Terapie Naturalne i Odnowa Psychobiologiczna – Tu poznasz skuteczne metody uzdrawiania Ciała, Duszy i Umysłu!

Chcesz żyć optymalnie z radością i świadomie wybierz kierunek Psychologia Psychotroniczna (to od zawsze najchętniej wybierany kierunek) https://studiumzycia.pl/kierunek-psychologia-psychotroniczna/

Chcesz intensywnie, w pigułce poznać skuteczne techniki prognozy wybierz Mistrzowską Sztukę Wróżenia ( w tym roku również grupa online) https://studiumzycia.pl/kierunek-mistrzowska-sztuka-wrozenia/

W tym roku nie damy się zaskoczyć żadnym warunkom – jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Prowadzimy zajęcia online i stacjonarnie.

Ale przede wszystkim szeroko otwieramy się na nowych poszukujących. Wspólnie dotrzemy do granic Twojego poznania.

Jesteśmy jednym z niewielu miejsc, w którym podążamy za mądrością Alberta Einsteina, że umysł intuicyjny jest świętym darem a umysł racjonalny jego wiernym sługą.”

Być może w ten rok wejdziemy razem?

Z ogromną radością!
dyr. Irena Nawrocka

 

 

 

 

 

Dlaczego wyjątkowi ludzie (tacy jak Ty) wybierają nasze Studium na miejsce nauki?

Opinie naszych Absolwentów:

Moja droga do Studium Psychologii Psychotronicznej prowadzona była przez Anioły, które rozgościły się w moim życiu już od dłuższego czasu. Ponieważ moja intuicja pokazywała mi energię  możliwej przyszłości i dostrzegałam przyszłe zdarzenia, postanowiłam wybrać kierunek Mistrzowskiej Sztuki Wróżenia.

Nie był to wybór Ego, tylko mojej Duszy, która pragnęła aby umysł zracjonalizował jej wibracje.

Jako osoba zorganizowana i uporządkowana, za często dawałam się prowadzić umysłowi, a za rzadko szłam drogą Ducha. Za co wielokrotnie płaciłam osobistą cenę: wypalenia zawodowego, rozpadów związków, chorób psychosomatycznych etc.

Chciałam to zmienić, dlatego rozpoczęłam swój rozwój w Studium.

Mój cel osiągnęłam, ale przy okazji przewartościowałam moje życie, pozmieniałam priorytety, otworzyłam się na samą siebie, co w konsekwencji otworzyło moją głowę na nowe ścieżki życia, również zawodowego.

Moja ścieżka zawodowa zmierza w kierunku Doradcy Życiowego, Life Coach.

Obecnie jestem z zawodu Doradcą Kariery Zawodowej, wiec pragnę moje usługi poszerzyć o porady życiowe.

Jeszcze długa droga rozwoju przede mną, aby tą ścieżką podążyć, nie mniej już tą ścieżkę dostrzegam.

Dzięki nauce w studium nauczyłam się żyć inaczej, moje życie jest lepszej jakości, lepiej radzę sobie z emocjami, stresem , trudnymi sytuacjami. Żyję zdrowiej, szanuję swoje ciało i dbam o nie, bo jest moim przepięknym formatem materii, dzięki któremu mogę czuć, doświadczać i smakować życie wszystkimi zmysłami.

Nauczyłam się medytować, podnosić swoje wibracje, szukać właściwych, rozwijających mistrzów i źródeł informacji wokół mnie. Nauczyłam się wybaczać, odpuszczać, nie krytykować, szanować odmienność w każdej postaci, kochać ludzi świat z jego wszystkimi aspektami.

Nauczyłam się zarządzać swoim „tu i teraz”, aby było pełne światła, radości, Miłości, harmonii i Magii.

Nie jestem doskonała, wiem, że jeszcze długa droga rozwoju przede mną, i bardzo się z tego cieszę, mam otwartą głowę i duszę i moje ciało również jest w gotowości do dalszej drogi do Siebie, czyli do Światła.

Za to wszystko dziękuję !

Ewelina Hordyniec z Warszawy

Moja praca jest moją pasją.
W wieku 33 lat dowiedziałam się o istnieniu szkoły innej niż wszystkie, czyli Studium Psychologii Psychotronicznej. Moim marzeniem było rozszerzanie tego typu tematyki, zawsze interesowało mnie coś jeszcze poza rzeczywistością, którą dostrzegam.

Poszłam tam jako osoba z bardzo niską samooceną, niewierząca we własne możliwości. Nawet nie przypuszczałam, że skończę szkołę z wyróżnieniem.

Moje życie zmieniło się diametralnie, dzięki tej szkole przeszłam pełną metamorfozę wewnętrzną i zewnętrzną. Z całą pewnością mogę teraz powiedzieć, że jestem osobą szczęśliwą, spełnioną na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej.

Wiedza uzyskana z psychosomatyki, shiatsu, reiki, odżywiania pozwoliła mi pomóc w wyleczeniu mego syna, który cierpiał na alergię i astmę. Dziś jest zdrowym sportowcem.

Od dwóch lat prowadzę swój gabinet Terapii Naturalnych. Kocham to co robię – moja praca jest moją pasją.

Pani Irenie dziękuję za stworzenie tak niesamowitego miejsca jak ta szkoła, która daje pełne zrozumienie świata, ludzi, tak wielką szansę poznania siebie.

Każdego dnia wcielam w swoje życie zdobytą wiedzę. Osiągnęłam tak wiele pokonując swoje słabości. Teraz wiem, że wszystko jest możliwe, i że w życiu na nic nie jest za późno.

Dziękuję, że mogłam tam być – odmienić swoje życie i poznać tak wielu cudownych ludzi 🙂

Edyta Mróz z Białegostoku

Opowiadając o Studium Psychologii Psychotronicznej, często mówię: „na szczęście takie miejsca istnieją”. Mam nadzieję, że ławka, w której siedziałam, zostanie zajęta przez kogoś, kto za 2 lata będzie równie usatysfakcjonowany i szczęśliwy jak ja.

Jeszcze tęsknię za szkołą.

Gdy byłam dzieckiem nie lubiłam powrotu do szkoły po wakacjach. Rodzice mówili mi, że jeszcze zatęsknię za beztroskimi czasami dzieciństwa. Teraz rozumiem ich słowa i ciężko mi na samą myśl, że minął już ostatni semestr nauki.

Czas, który spędziłam w Studium Psychologii Psychotronicznej był okresem dużych zmian, jednym z bardziej owocnych etapów mojego życia. Zajęcia i warsztaty, to wspaniała odskocznia od codzienności, a kontakt z osobami, z którymi ma się wspólne tematy i punkt widzenia – bezcenne. Zresztą mimo zakończenia nauki, nadal utrzymuję wiele znajomości zawartych w Studium. Cieszę się, że miałam okazję spotkać mądrych wykładowców, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Część z poruszanych tematów była dla mnie zupełną nowością, inne były swego rodzaju potwierdzeniem moich własnych przemyśleń. Wcześniej nie zawsze ufałam temu, co intuicyjnie czułam. Szkoła dała mi wiarę w siebie, w innych, w dobro, w moc moich słów, myśli i czynów. Efekty tego widzę codziennie.

Trzy lata temu rozpoczynając naukę, byłam inną osobą. Wkroczyłam na trudną ścieżkę pracy nad sobą. Dużo jeszcze przede mną, ale Studium dało mi solidne podstawy i przekonanie, że warto.

Opowiadając o Studium Psychologii Psychotronicznej, często mówię: „na szczęście takie miejsca istnieją”. Mam nadzieję, że ławka, w której siedziałam, zostanie zajęta przez kogoś, kto za 2,5 roku będzie równie usatysfakcjonowany i szczęśliwy jak ja. Życzę wszystkim tym, którzy tworzą tak wyjątkowe miejsce, by jak najdłużej kontynuowali swoje dzieło.

Małgorzata Chodorowska z Częstochowy

Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej. Pedagog i socjoterapeuta (UwB). Dyplomowana astropsycholog oraz instruktorka mistycznych tańców korowodowych i w kręgu.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24. Dane będą przetwarzane w celu dostarczania Tobie naszego newslettera. 

Discover more from Studium Psychologii Psychotronicznej

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading