Zostańmy przyjaciółmi

Wszyscy potrzebujemy przyjaciół. Chcemy z nimi przebywać, rozmawiać, wzajemnie się wspierać i akceptować. Wiele przyjaźni nawiązało się właśnie w naszej szkole i trwają do dziś. Ty też poznasz tu ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania, poszerzą horyzonty i wesprą w każdej sytuacji.

Łączymy ludzi o podobnych zainteresowaniach i poglądach. Wyznajemy wspólne wartości. Okazujemy szacunek sobie, ludziom, zwierzętom i naturze.

Nasza jakość życia zależy od poczucia bezpieczeństwa. Z nami nauczysz się określać co ci ją daje, a co zabiera. Przede wszystkim jednak odnajdziesz je i zachowasz w sobie na długo.

Czasami warto zatrzymać się na chwilę. Zadać sobie pytanie: gdzie tak pędzę? Wspólne spotkania i rozmowy na wszystkie tematy oddalą lęk, który przerodzi się w radość życia.

Odkrywamy w sobie wyjątkowe talenty i uczymy się je wykorzystywać dla dobra swojego i innych. Wyznaczamy cele i skutecznie je osiągamy.

Weryfikujemy swoje wartości i przekonania oraz dbamy o swoje myśli, bo one kształtują nasz świat i wszystko co nas otacza.

Poznajemy prawa, które są szczególnie ważne w życiu. Staramy się aby prawo wyrównania w dawaniu i braniu było zachowane na każdej płaszczyźnie naszego życia.

Każdy dzień zaczynamy i kończymy dobrą myślą, uśmiechem i pogodą ducha.

Poznajemy i na nowo odkrywamy siebie, uczymy się troszczyć o swoje ciało, umysł i duszę.

Zdarza się również, że to w naszej szkole osoby poznają się, zakochują, oświadczają, pobierają i żyją długo i szczęśliwie.

Rozwój osobisty powoduje, że możemy prawie wszystko. Intuicja jest ważnym głosem doradczym.

Inni o nas

Barbara Godziebiewska

Teraz, po ukończeniu Studium, mogę śmiało stwierdzić, że kiedyś byłam ślepa i głucha, całkowicie nieprzygotowana do tego, aby odbierać świat w pełni.

Zbigniew Wyszyński

Gdy przeczytałem w gazecie, że jest taka szkoła w moim mieście, bardzo się ucieszyłem. Pomyślałem - nareszcie! Miałem trochę wątpliwości gdy przeczytałem: „Poznasz nowych przyjaciół”. Przecież nie mam czasu spotykać się ze starymi. Okazało się jednak, że nie miałem dotąd (Czytaj dalej)

Edyta Mróz

Moja praca jest moją pasją. W wieku 33 lat dowiedziałam się o istnieniu szkoły innej niż wszystkie, czyli Studium Psychologii Psychotronicznej. Moim marzeniem było rozszerzanie tego typu tematyki, zawsze interesowało mnie coś jeszcze poza rzeczywistością, którą dostrzegam. Poszłam tam jako (Czytaj dalej)

Krzysztof Bułach

Dzięki tej szkole uwierzyłem, że wszechświat działa wedle myśli i woli człowieka, dostosowującego możliwości świata do własnych potrzeb, a wszechświat daje to, o co się prosi, myśli i pragnie. Każde zajęcia w Studium Psychologii Psychotronicznej były wyjątkowe, dlatego pragnę podzielić (Czytaj dalej)

Małgorzata Chodorowska

Opowiadając o Studium Psychologii Psychotronicznej, często mówię: "na szczęście takie miejsca istnieją". Mam nadzieję, że ławka, w której siedziałam, zostanie zajęta przez kogoś, kto za 2,5 roku będzie równie usatysfakcjonowany i szczęśliwy jak ja. Jeszcze tęsknię za szkołą. Gdy byłam (Czytaj dalej)

Jolanta Kędzierska

Pierwszy rok nauki w SPP pamiętam jako poznawanie szczególnej uważności. To słowo stało się dla mnie najczęściej używanym i wdrażanym w czyn pojęciem. Zaczęłam zwracać uwagę na słowa, obrazy, gesty. Były to trudne doznania, gdyż wszystko co mnie spotykało w (Czytaj dalej)

Agnieszka Lendo-Jankowska

Dzięki wiedzy uzyskanej w szkole poradziłam sobie z rakiem. Dzięki wiedzy uzyskanej w szkole poradziłam sobie z rakiem. Medycyna konwencjonalna na poszczególne przypadki chorobowe posiada rutynowe postępowanie, do pacjenta podchodzi schematycznie. W przypadku mojej diagnozy – raka szyjki macicy – (Czytaj dalej)

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.