Małgorzata Chodorowska

5 kwietnia 2016

Opowiadając o Studium Psychologii Psychotronicznej, często mówię: "na szczęście takie miejsca istnieją". Mam nadzieję, że ławka, w której siedziałam, zostanie zajęta przez kogoś, kto za 2,5 roku będzie równie usatysfakcjonowany i szczęśliwy jak ja.

Jeszcze tęsknię za szkołą.

Gdy byłam dzieckiem nie lubiłam powrotu do szkoły po wakacjach. Rodzice mówili mi, że jeszcze zatęsknię za beztroskimi czasami dzieciństwa. Teraz rozumiem ich słowa i ciężko mi na samą myśl, że minął już ostatni semestr nauki.

Czas, który spędziłam w Studium Psychologii Psychotronicznej był okresem dużych zmian, jednym z bardziej owocnych etapów mojego życia. Zajęcia i warsztaty, to wspaniała odskocznia od codzienności, a kontakt z osobami, z którymi ma się wspólne tematy i punkt widzenia - bezcenne. Zresztą mimo zakończenia nauki, nadal utrzymuję wiele znajomości zawartych w Studium. Cieszę się, że miałam okazję spotkać mądrych wykładowców, którzy dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Część z poruszanych tematów była dla mnie zupełną nowością, inne były swego rodzaju potwierdzeniem moich własnych przemyśleń. Wcześniej nie zawsze ufałam temu, co intuicyjnie czułam. Szkoła dała mi wiarę w siebie, w innych, w dobro, w moc moich słów, myśli i czynów. Efekty tego widzę codziennie.

Trzy lata temu rozpoczynając naukę, byłam inną osobą. Wkroczyłam na trudną ścieżkę pracy nad sobą. Dużo jeszcze przede mną, ale Studium dało mi solidne podstawy i przekonanie, że warto.

Opowiadając o Studium Psychologii Psychotronicznej, często mówię: „na szczęście takie miejsca istnieją". Mam nadzieję, że ławka, w której siedziałam, zostanie zajęta przez kogoś, kto za 2,5 roku będzie równie usatysfakcjonowany i szczęśliwy jak ja. Życzę wszystkim tym, którzy tworzą tak wyjątkowe miejsce, by jak najdłużej kontynuowali swoje dzieło.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zapisz się na newsletter!

W pierwszym newsletterze otrzymasz "Opowieści Buddyjskie”. Być może właśnie teraz potrzebujesz ich przesłania?
Zapisuję się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Studium Psychologii Psychotronicznej z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych,