Krzysztof Bułach

5 kwietnia 2016

Dzięki tej szkole uwierzyłem, że wszechświat działa wedle myśli i woli człowieka, dostosowującego możliwości świata do własnych potrzeb, a wszechświat daje to, o co się prosi, myśli i pragnie.

Każde zajęcia w Studium Psychologii Psychotronicznej były wyjątkowe, dlatego pragnę podzielić się moim doświadczeniem, przeżyciami oraz wrażeniami, wyniesionymi z tej niezwykłej formy edukacji. Przede wszystkim program kształcenia obejmuje wiele dziedzin, które rozszerzyły moje zainteresowania. Szczególnie podobały mi się zajęcia z run, radiestezji, feng shui, psychografologii, ćwiczeń z Qi gong, numerologii i astrologii.

Szczególnie jednak chciałbym zatrzymać się nad jedną z wyjątkowych dziedzin - HUNĄ.
To właśnie na zajęciach w Studium po raz pierwszy spotkałem się z kulturą hawajską, która obejmuje system filozoficzny, psychologiczny, medyczny, tradycję duchową kultywowaną od najdawniejszych czasów.

Nasz wspaniały wykładowca, Mateusz Wiśniewski, w jasny i prosty sposób wprowadził nas poprzez ćwiczenia, bębny, gongi, metody oddechowe i muzykę relaksacyjną, w kolorowy świat Hawajów. Poznaliśmy prawdziwą moc darów natury: powietrza, wody, ognia, ziemi, roślin, kamieni i zwierząt. To była głęboka podróż do wewnętrznej krainy, która jest w każdym z nas, a umocniła ją wspólna modlitwa Ojcze Nasz w języku aramejskim. Tak prowadzone zajęcia zapadły głęboko w moją pamięć.

Dzięki tej szkole uwierzyłem, że wszechświat działa wedle myśli i woli człowieka, dostosowującego możliwości świata do własnych potrzeb, a wszechświat daje to, o co się prosi, myśli i pragnie.

Uczestnictwo na zajęciach w S P P wzbogaciło moją wiedzę ezoteryczną i psychologiczną. Otrzymałem „klucze” do zrozumienia życia i drugiego człowieka.
Ukończenie Studium Psychologii Psychotronicznej przygotowało mnie do wykonywania nowego zawodu jako doradcy życiowego.
Od wielu lat pracuję jako nauczyciel, a zdobytą w Studium wiedzę wykorzystuję w swojej pracy.
Podstawowe zasady psychografologii wykorzystuję jako nowe narzędzie i źródło informacji o moich uczniach. Dziedzina ta daje mi możliwości poznania potencjałów, ograniczeń, potrzeb i charakteru moich podopiecznych, ułatwia nawiązanie z nim kontaktu i współpracy.

Przez głębsze poznanie siebie nabyłem umiejętności kreatywnego rozwiązywania trudnych spraw, panowania nad stresem, przestrzegania zasad prawidłowej komunikacji. Przez zdobytą wiedzę lepiej rozumiem moje miejsce i rolę na ziemi, a praca nad sobą przynosi mi zadowolenie i satysfakcję na planie duchowym, ale też i materialnym.

Z głębi serca życzę wszystkim obecnym i kolejnym absolwentom Studium, świadomego rozwoju w skarbnicy wiedzy, jaką jest ta szkoła.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zapisz się na newsletter!

W pierwszym newsletterze otrzymasz "Opowieści Buddyjskie”. Być może właśnie teraz potrzebujesz ich przesłania?
Zapisuję się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Studium Psychologii Psychotronicznej z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych,