Agnieszka Lendo-Jankowska

8 kwietnia 2016

Dzięki wiedzy uzyskanej w szkole poradziłam sobie z rakiem.

Dzięki wiedzy uzyskanej w szkole poradziłam sobie z rakiem.
Medycyna konwencjonalna na poszczególne przypadki chorobowe posiada rutynowe postępowanie, do pacjenta podchodzi schematycznie. W przypadku mojej diagnozy – raka szyjki macicy – zaproponowano mi wycięcie macicy, który z medycznego punktu potraktowano jak zabieg wycięcia migdałków. Lekarz, by nie dopuścić do ewentualnych problemów i przerzutów, zaproponował usunięcie „zainfekowanego organu”. Kilka dni w szpitalu i po problemie.
Nie zgodziłam się z propozycją lekarza i postanowiłam wykorzystać zdobytą w szkole wiedzę w celu znalezienia przyczyn choroby i samowyleczenia. Zastosowałam metody uzdrawianiu na trzech płaszczyznach: ciała, umysłu i ducha. Choroba była dla mnie sygnałem braku harmonii i miała na celu ratowanie mojej duszy. Dzięki nauce w szkole odebrałam ten sygnał. Zrozumiałam swoje błędy, aby wznieść się na wyższy poziom duchowy, odnaleźć drogę własnego rozwoju oraz szczęśliwe życie.
Dziś jestem zdrową i szczęśliwą kobietą i wiele mogę zrobić dobrego dla siebie i innych ludzi.

Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej. Pedagog i socjoterapeuta (UwB). Dyplomowana astropsycholog oraz instruktorka mistycznych tańców korowodowych i w kręgu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zapisz się na newsletter!

W pierwszym newsletterze otrzymasz "Opowieści Buddyjskie”. Być może właśnie teraz potrzebujesz ich przesłania?
Zapisuję się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Studium Psychologii Psychotronicznej z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych,