Dołącz do nas

 

 

Ważny jest dla Ciebie rozwój duchowy (osobisty)?

Zależy Ci na pogłębieniu wiedzy?

Masz chęć pomagania sobie i innym?

A może chcesz zostać dyplomowanym Doradcą życiowym lub Naturopatą?

 

Zapraszamy do nauki na nowych rocznych kierunkach:

- MISTRZOWSKA SZTUKA WRÓŻENIA

- ODNOWA PSYCHOBIOLOGICZNA

oraz na dwuletnie kierunki z ponad 25-letnią tradycją:

- PSYCHOLOGIA PSYCHOTRONICZNA

- TERAPIE NATURALNE

 

Dlaczego warto wybrać Studium Psychologii Psychotronicznej?

Jesteśmy największą placówką oświatową w Polsce kształcącą w zawodach trener zdrowego stylu życia, doradca życiowy, wróżbita, naturopata  – działamy od ponad 25 lat. Zajęcia są prowadzone przez największe polskie autorytety z dziedziny ezoteryki, medycyny naturalnej oraz Autorów książek wydawanych przez Studio Astropsychologii, Wydawnictwo Vital i nie tylko. Wykształciliśmy już setki absolwentów, którzy pracują w całej Polsce i poza granicami naszego kraju. Wykorzystują zdobytą wiedzę we własnym rozwoju duchowym i w codziennej pomocy innym.

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym w trzech ośrodkach w Polsce – w Warszawie, Białymstoku, Katowicach. Dla zapewnienia przyjaznej i bezpiecznej atmosfery, kształcimy w kameralnych grupach. Dodatkowo dwa razy w roku organizujemy warsztaty wyjazdowe, dzięki którym nie tylko będziesz mógł pogłębić wiedzę, ale spędzić kilka dni z dala od zgiełku, rozkoszując się malowniczymi widokami i cudowną atmosferą.

 

Dzięki naszej szkole:

- otrzymasz z rąk Mistrzów umiejętności korzystania z najważniejszych działów wiedzy ezoterycznej i psychotronicznej;

- nauczysz się stosować w praktyce astrologię, numerologię, runy, Tarot, hipnozę, feng shui;

rozwiniesz intuicję, zdolność jasnowidzenia i nawiązywania kontaktów z duchowymi (anielskimi) przewodnikami;

- stworzysz zdrowe warunki życia dla siebie i swoich bliskich, zgodnie z zasadami medycyny chińskiej, totalnej biologii czy medycyny energetycznej;

- otrzymasz dyplom w wybranym zawodzie.

 

Zainspirowani potrzebami naszych kandydatów i absolwentów stworzyliśmy dwa nowe roczne kierunki.

Na kierunku Mistrzowska Sztuka Wróżenia pod przewodnictwem Mistrzów nauczysz się jak wykorzystać w praktyce sztukę dywinacji.

Zdobędziesz umiejętność:

- wróżenia z Tarota, Run, kart klasycznych, kart Anielskich

- dobierania właściwych talii do określonych problemów życiowych,

- stosowania najskuteczniejszych rozkładów kart w określonych problemach,

- bezpiecznej pracy z klientem chroniącej Twoją przestrzeń,

- bezpiecznego dla klienta odkrywania prawdy czytanej z kart – zgodnie z podstawami klasycznej wiedzy psychologicznej,

- rozbudzenia intuicji i jasnowidzenia.

Zostając absolwentem tego kierunku otrzymasz dyplom z tytułem: Wróżbita.

 

Podejmując naukę na kierunku Odnowa Psychobiologiczna wprowadzisz do swojego życia nowe holistyczne spojrzenie, polegające na całościowym widzeniu człowieka zarówno ciała jak i umysłu.

Dzięki edukacji na tym kierunku:

- poznasz metody niekonwencjonalne, dzięki którym pełni świadomie będziesz prowadzić zdrowe życie, pomagając przy tym nie tylko sobie, ale również innym ludziom,

- zrozumiesz sygnały wysyłane przez Twoje ciało,

- doświadczysz zmian, dzięki którym zrozumiesz, że Twoje zdrowie jest tylko w Twoich rękach i sam decydujesz kiedy i czy chcesz się o nie zatroszczyć,

- zgłębisz tajniki tradycyjnych, naturalnych metod uzdrawiania takich jak ziołolecznictwo, czakroterapia czy refleksologia,

- poznasz również najnowsze trendy uzdrawiania, takie jak totalna biologia czy analiza bioenergetyczna.

Zostając absolwentem tego kierunku otrzymasz dyplom z tytułem: Trener zdrowego stylu życia.

 

Jeśli natomiast chcesz uzyskać dyplom Naturopaty lub Doradcy życiowego zapraszamy na dwuletnie kierunki: Terapie Naturalne lub Psychologia Psychotroniczna. Podejmując na nich naukę poznasz homeopatię, bioenergoterapię, akupresurę, Runy, Tarota, pracę z wahadłem, numerologię, medytacje i wiele innych przedmiotów tak pomocnych w codziennym życiu.

 

Startujemy w październiku – miejsce zarezerwuj sobie już teraz. Twój czas na rozwój!

Z życia Studium

Irena Nawrocka
wrz 18‚ 2023

Emocje zaklęte w Ciele – Joanna Ogaza

TEST

test

Aktualności

Inni o nas

Opinie o Studium

Barbara Godziebiewska

Teraz, po ukończeniu Studium, mogę śmiało stwierdzić, że kiedyś byłam ślepa i głucha, całkowicie nieprzygotowana do tego, aby odbierać świat w pełni.

Krzysztof Bułach

Dzięki tej szkole uwierzyłem, że wszechświat działa wedle myśli i woli człowieka, dostosowującego możliwości świata do własnych potrzeb, a wszechświat daje to, o co się prosi, myśli i pragnie. Każde zajęcia w Studium Psychologii Psychotronicznej były wyjątkowe, dlatego pragnę podzielić (Czytaj dalej)

Jolanta Kędzierska

Pierwszy rok nauki w SPP pamiętam jako poznawanie szczególnej uważności. To słowo stało się dla mnie najczęściej używanym i wdrażanym w czyn pojęciem. Zaczęłam zwracać uwagę na słowa, obrazy, gesty. Były to trudne doznania, gdyż wszystko co mnie spotykało w (Czytaj dalej)

Zbigniew Wyszyński

Gdy przeczytałem w gazecie, że jest taka szkoła w moim mieście, bardzo się ucieszyłem. Pomyślałem - nareszcie! Miałem trochę wątpliwości gdy przeczytałem: „Poznasz nowych przyjaciół”. Przecież nie mam czasu spotykać się ze starymi. Okazało się jednak, że nie miałem dotąd (Czytaj dalej)

Małgorzata Chodorowska

Opowiadając o Studium Psychologii Psychotronicznej, często mówię: "na szczęście takie miejsca istnieją". Mam nadzieję, że ławka, w której siedziałam, zostanie zajęta przez kogoś, kto za 2,5 roku będzie równie usatysfakcjonowany i szczęśliwy jak ja. Jeszcze tęsknię za szkołą. Gdy byłam (Czytaj dalej)

Agnieszka Lendo-Jankowska

Dzięki wiedzy uzyskanej w szkole poradziłam sobie z rakiem. Medycyna konwencjonalna na poszczególne przypadki chorobowe posiada rutynowe postępowanie, do pacjenta podchodzi schematycznie. W przypadku mojej diagnozy – raka szyjki macicy – zaproponowano mi wycięcie macicy, który z medycznego punktu potraktowano (Czytaj dalej)

Test Odmień swoje życie już teraz!

Zapisz się!

Rejestrując się teraz, otrzymasz 10% rabatu na wpisowe!