Inauguracja nowego roku 2016/17

dsc_0824-1„Umysł intuicyjny jest świętym Darem a umysł racjonalny jego wiernym sługą.
Stworzyliśmy społeczeństwo, które czci sługę a zapomniało o Darze.”  Albert Einstein

Tym hasłem został zainaugurowany nowy rok szkolny 2016/17 we wszystkich oddziałach. Jak zawsze było uroczyście i serdecznie. Bramy naszej szkoły zostały otwarte. Zapłonęły drzewa intencyjne i zabrzmiały pierwsze dzwonki. Przywitaliśmy nowych uczniów naszego Studium. Wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie, aby po raz kolejny wybrzmiały głośno główne zasady obowiązujące w naszej szkolnej społeczności mówiące o tym aby:
– rozwijać w sobie uważność, świadomość i odpowiedzialność,
– wybierać działania, które przynoszą szczęście nam samym i innym,
– zachować równowagę pomiędzy dawaniem i braniem,
– troszczyć się o swoje ciało, umysł i duszę.

Koledzy i koleżanki ze starszych roczników z przyjaźnią i otwartością zaprosili nowych uczniów do swojego grona. Wręczyli im zabawne ale zarazem bogate w swej symbolicznej wymowie niespodzianki. Ich kreatywność była ogromna – były to bogato wyposażone pakiety pierwszaka, jesienne kuferki, magiczne pasowanie, różane serca.
Pierwsze warsztaty sprzyjały wzajemnemu poznaniu i budowaniu poczucia bezpieczeństwa w grupie.
Każdy uczeń i każdy nauczyciel zainicjował swój proces doskonalenia, otwierając się na wszystko co dobrego niesie mu Świat w tym roku w tym miejscu.

Przed nami Szczęśliwa Droga!

Dyrektor Studium Psychologii Psychotronicznej. Pedagog i socjoterapeuta (UwB). Dyplomowana astropsycholog oraz instruktorka mistycznych tańców korowodowych i w kręgu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zapisz się na newsletter Studium Psychologii Psychotronicznej

Zapisz się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w ce­lach mar­ke­tin­gowych przez firmy: Studium Psychologii Psychotronicznej (właściciel domeny studiumzycia.pl) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/19 i Janusz Nawrocki Spółka Komandytowa (właściciel pozostałych w/w domen) z siedzibą w Białymstoku (15-762), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24.