Warsztaty Zimowe 2017

Warsztaty Zimowe Studium Psychologii psychotronicznejNie raz przemknie przez Twoją głowę: Tak! Nareszcie! Teraz już wiem!

Termin najbliższych warsztatów zimowych już ustalony. Spotkamy się w Jachrance k/Warszawy – miejscu położonym centralnie dla wszystkich oddziałów Studium. Znów będzie możliwość uczestniczenia w ekscytujących i rozwijających zajęciach. Dla III roku to ostatnie warsztaty.
Jak zawsze zajęcia będą dotykały ważnych tematów o tym co na prawdę liczy się w życiu, choć w każdej grupie temat wiodący będzie inny. Od treningu interpersonalnego, poprzez Radykalne Wybaczanie, Neurolingwistyczne Programowanie, uzdrawianie metodą Reiki po coaching osobowości czyli pracę z klientem. Stawiane przez prowadzącego pytania oraz prowokowane ćwiczenia wydobędą twoją ukrytą prawdę i zaktywizują zasoby. Uczestnicząc w ćwiczeniach będziesz przyglądał się wielu aspektom życia, stawiał wiele konstruktywnych pytań i szukał odpowiedzi w świecie wewnętrznym i wśród osób z którymi się spotkasz. Bo taki warsztat to miejsce wymiany energii , myśli i słowa. To dzielenie się swoją mądrością i doświadczeniem z uwagą i szacunkiem. Poznasz wiele przykładów z życia i będziesz uczestniczył w sesjach coachingowych. Nauczysz się zarządzać energią, poszerzysz świadomość swoich emocji, udoskonalisz swoją komunikację i poprawisz swój warsztat pracy z klientem, by skutecznie pomagać sobie i innym. Wszystko to będzie służyć twojemu rozwojowi i świadomemu życiu.
Jednak głównie i nieustająco będzie nam towarzyszyło to co najważniejsze – Radość życia, radość poznawania i radość bycia wśród zwyczajnie wyjątkowych ludzi.

Jak przygotować się do warsztatu?
1. Weź z sobą wygodny strój i dobry nastrój.
2. Zbadaj swoje motywy uczestniczenia w warsztacie – czy jesteś gotowy na pracę (czasem bywa emocjonalnie – to przekraczanie granic).
3. Jak reagujesz w nowych sytuacjach?
4. Czy masz zaufanie, że wszystko co Cię spotyka służy Twojemu dobru. Mówisz życiu tak!
5. Obserwuj swoje myśli – Świat jest taki jaki myślisz, że jest.
6. Każdy ma swoją opowieść – Jaka jest Twoja? (co myślisz na swój temat)

Rozpoczęcie

17:00

piątek, 3 lutego, 2017

Zakończenie

11:00

czwartek, 9 lutego, 2017

Adres

Jachranka

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zapisz się na newsletter!

W pierwszym newsletterze otrzymasz "Opowieści Buddyjskie”. Być może właśnie teraz potrzebujesz ich przesłania?
Zapisuję się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Studium Psychologii Psychotronicznej z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych,