Misteria Gwiazdy Magów – Piotr Pałagin

Misteria Gwiazdy Magów (Ustawienia Planetarne), nazywane również teatrem terapeutycznym, to spektakl, w którym Uczestnicy są jednocześnie Aktorami, Pacjentami i Terapeutami.

Autorskie warsztaty Piotra Pałagina przypominają Ustawienia Hellingerowskie z tą różnicą, że ustawiane jest nasze wnętrze: emocje, ograniczenia, talenty, cechy charakteru czy sposoby reagowania, np. samosabotaż, duma, pojmowanie miłości… Innymi słowy pracujemy nad nieharmonijnym układem planet w naszym horoskopie astrologicznym.

„Gwiazda Magów” daje nam możliwość stworzenia siedmiu misteriów, siedmiu zagadnień dotyczących życia człowieka.

Misterium Słońca to obudzić świadomość człowieka, określić granice jego JA oraz pomóc mu stać się sobą w całości.

Misterium Księżyca – to nasze uczucia, spontaniczność, możliwość poruszania się w przestrzeni, kiedy nic nas nie ogranicza. Księżyc to także mama i wszystko, co jest z nią związane. Tak z punktu widzenia tego, kiedy jesteśmy dziećmi, jak również kiedy sami jesteśmy lub możemy być mamami. Księżyc to także tematy związane z duszą, seksualnością, poczuciem życia, podświadomością.

Misterium Merkurego – jest związane z intelektem, nauką, komunikacją, mówieniem prawdy samemu sobie, szczerości. Osoba, która nie umie dokładnie określić tego, co czuje i robi, nie umie określić, kim jest a pytania dotyczące życia wzbudzają lęk i panikę – znajdzie tu wskazówki. Pozna siebie z tej strony.

Misterium Wenus – pomoże nam wyjaśnić co to jest kobiecość, piękno, motywacja, chęć. Nie tylko kobietom ale również mężczyznom, którzy mają problemy z komunikacją z kobietami albo motywacją. To ustawienie jest dla osób, które żyją w idealistycznym świecie.

Misterium Marsa – pomoże słabym buć silnymi i wreszcie zrobić to, co zamierzają. Bez wahań, skutków ubocznych, agresji i cudzej pomocy.. Mars pokazuje, że każdy z nas ma nieograniczoną moc i możliwość działania.

Misterium Jowisza – to przystosowanie osobowosci człowieka do zadań, roli i scenariuszów, które ludzkość wypracowała i nazwała kulturą i socjalnością. Jest to ustawienie dla osób, które mają problemy ze światopoglądem, religią czy filozofią.

Misterium Saturna – dotyczy tematu ojca, wiary, boga i prawdy. Bo trudno jest znaleźć prawdę gdy nie ma pewności, poczucia bezpieczeństwa i twardych zasad. W tym ustawieniu bardzo ważne jest by pokazać człowiekowi, że prawda jest lekka, a nie męcząca czy cierpiąca. Że prawdziwa wiara doprowadza człowieka do stanu skrystalizowania duszy i jednoznacznego nieodwracalnego czystego bycia sobą.

Na warsztatach „Gwiazdy Magów” człowiek ma możliwość ustawić siebie a oprócz tego odegrać różne role w ustawieniach innych ludzi. Pomoże mu to spojrzeć na wiele wątków i otworzyć dla siebie wiele przestrzeni, w których wcześniej nie był. Pozwala to na spojrzenie na siebie z boku, z wewnątrz i z zewnątrz. Pracujemy tu nad osobowością człowieka i pomagamy zrozumieć siebie samego na tyle, na ile to możliwe.

Uczestnicząc w warsztacie:
Spotkasz się z samym sobą na głębokim podświadomym poziomie.
Przyjrzysz się z dystansu własnym emocjom, reakcjom na różne wydarzenia, a także własnym ograniczeniom.
Będziesz mieć okazję dotarcia do odpowiedzi na pytania, które nurtują Cię od lat. Zdiagnozujesz problem, dotrzesz do jego przyczyn, zobaczysz, poczujesz siebie, a przede wszystkim przekierujesz energię tak, aby pracowała z korzyścią dla Ciebie i innych.
Przygotuj się na: śmiech, łzy, śmiech przez łzy, zdziwienie, zaskoczenie, radość, spokój, niemoc, moc…
Więcej o Misteriach w artykule „Gwiazda Magów i Enneagram”

Piotr Pałagin – Lekarz homeopata, członek Stowarzyszenia Homeopatów Wielkiej Brytanii, psychoterapeuta, astrolog,seksuolog, doradca biznesu, coach, trener sukcesu, mag w siedemnastym pokoleniu. W 1988 roku ukończył II Moskiewski Instytut Medycyny, a w 1991 roku Radziecko–Amerykańską Akademię Psychoterapii.

Cena warsztatów: 300 zł dla osoby ustawianej, 100 zł dla obserwatora-uczestnika.

Uwaga – ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy osoby zainteresowane udziałem w warsztatach o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Poradnia Terapii Naturalnych TALIZMAN
Białystok, ul. Antoniuk Fabryczny 55 lok. 44
Informacje i zapisy : tel. 085 654-78-35

Rozpoczęcie

10:00

piątek, 1 lipca, 2016

Zakończenie

18:00

piątek, 1 lipca, 2016

Adres

Białystok

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zapisz się na newsletter!

W pierwszym newsletterze otrzymasz "Opowieści Buddyjskie”. Być może właśnie teraz potrzebujesz ich przesłania?
Zapisuję się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Studium Psychologii Psychotronicznej z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych,