Edyta Mróz

5 kwietnia 2016

Moja praca jest moją pasją.
W wieku 33 lat dowiedziałam się o istnieniu szkoły innej niż wszystkie, czyli Studium Psychologii Psychotronicznej. Moim marzeniem było rozszerzanie tego typu tematyki, zawsze interesowało mnie coś jeszcze poza rzeczywistością, którą dostrzegam.

Poszłam tam jako osoba z bardzo niską samooceną, niewierząca we własne możliwości. Nawet nie przypuszczałam, że skończę szkołę z wyróżnieniem.

Moje życie zmieniło się diametralnie, dzięki tej szkole przeszłam pełną metamorfozę wewnętrzną i zewnętrzną. Z całą pewnością mogę teraz powiedzieć, że jestem osobą szczęśliwą, spełnioną na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej.

Wiedza uzyskana z psychosomatyki, shiatsu, reiki, odżywiania pozwoliła mi pomóc w wyleczeniu mego syna, który cierpiał na alergię i astmę. Dziś jest zdrowym sportowcem.

Od dwóch lat prowadzę swój gabinet Terapii Naturalnych. Kocham to co robię - moja praca jest moją pasją.

Pani Irenie dziękuję za stworzenie tak niesamowitego miejsca jak ta szkoła, która daje pełne zrozumienie świata, ludzi, tak wielką szansę poznania siebie.

Każdego dnia wcielam w swoje życie zdobytą wiedzę. Osiągnęłam tak wiele pokonując swoje słabości. Teraz wiem, że wszystko jest możliwe, i że w życiu na nic nie jest za późno.

Dziękuję, że mogłam tam być - odmienić swoje życie i poznać tak wielu cudownych ludzi 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Zapisz się na newsletter!

W pierwszym newsletterze otrzymasz "Opowieści Buddyjskie”. Być może właśnie teraz potrzebujesz ich przesłania?
Zapisuję się!
Podając adres e-mail, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Studium Psychologii Psychotronicznej z siedzibą w Białymstoku (15-760), ul. Antoniuk Fabryczny 55/24 w ce­lach mar­ke­tin­go­wych,