Kronika wydarzeń

Co ostatnio działo się w Studium?

Irena Nawrocka
Cze 24‚ 2018

Wręczenie dyplomów końcowych

Irena Nawrocka
Cze 17‚ 2018

Egzaminy końcowe 2018

Irena Nawrocka
Maj 20‚ 2018

Pożegnanie Absolwentów 2017/18

Irena Nawrocka
Gru 20‚ 2016

Spotkanie przy świecach 2016

Irena Nawrocka
Paź 20‚ 2016

Inauguracja nowego roku 2016/17

Irena Nawrocka
Cze 23‚ 2016

Zakończenie roku szkolnego 2015/16

Aktualności

Inni o nas

Opinie o Studium

Edyta Mróz

Moja praca jest moją pasją. W wieku 33 lat dowiedziałam się o istnieniu szkoły innej niż wszystkie, czyli Studium Psychologii Psychotronicznej. Moim marzeniem było rozszerzanie tego typu tematyki, zawsze interesowało mnie coś jeszcze poza rzeczywistością, którą dostrzegam. Poszłam tam jako (Czytaj dalej)

Krzysztof Bułach

Dzięki tej szkole uwierzyłem, że wszechświat działa wedle myśli i woli człowieka, dostosowującego możliwości świata do własnych potrzeb, a wszechświat daje to, o co się prosi, myśli i pragnie. Każde zajęcia w Studium Psychologii Psychotronicznej były wyjątkowe, dlatego pragnę podzielić (Czytaj dalej)

Agnieszka Lendo-Jankowska

Dzięki wiedzy uzyskanej w szkole poradziłam sobie z rakiem. Dzięki wiedzy uzyskanej w szkole poradziłam sobie z rakiem. Medycyna konwencjonalna na poszczególne przypadki chorobowe posiada rutynowe postępowanie, do pacjenta podchodzi schematycznie. W przypadku mojej diagnozy – raka szyjki macicy – (Czytaj dalej)

Małgorzata Chodorowska

Opowiadając o Studium Psychologii Psychotronicznej, często mówię: "na szczęście takie miejsca istnieją". Mam nadzieję, że ławka, w której siedziałam, zostanie zajęta przez kogoś, kto za 2,5 roku będzie równie usatysfakcjonowany i szczęśliwy jak ja. Jeszcze tęsknię za szkołą. Gdy byłam (Czytaj dalej)

Zbigniew Wyszyński

Gdy przeczytałem w gazecie, że jest taka szkoła w moim mieście, bardzo się ucieszyłem. Pomyślałem - nareszcie! Miałem trochę wątpliwości gdy przeczytałem: „Poznasz nowych przyjaciół”. Przecież nie mam czasu spotykać się ze starymi. Okazało się jednak, że nie miałem dotąd (Czytaj dalej)

Jolanta Kędzierska

Pierwszy rok nauki w SPP pamiętam jako poznawanie szczególnej uważności. To słowo stało się dla mnie najczęściej używanym i wdrażanym w czyn pojęciem. Zaczęłam zwracać uwagę na słowa, obrazy, gesty. Były to trudne doznania, gdyż wszystko co mnie spotykało w (Czytaj dalej)

Barbara Godziebiewska

Teraz, po ukończeniu Studium, mogę śmiało stwierdzić, że kiedyś byłam ślepa i głucha, całkowicie nieprzygotowana do tego, aby odbierać świat w pełni.

Odmień swoje życie już teraz!

Zapisz się!

Rejestrując się teraz, otrzymasz 10% rabatu na wpisowe!